Franklin Financial Services Corporation (FRAF)
Останнє оновлення: 2026-10-22 04:42:40. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Franklin Financial Services Corporation (FRAF) належить до сектору STATE COMMERCIAL BANKS та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $62.75, ринкова капіталізація — $280.50M, а коефіцієнт P/E — 11.47. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $44.31 до $65.41. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$280.50M | |
$62.72 | |
$65.41 | |
$19.60 | |
$62.80 | |
18.80K | |
37.51K | |
11.47 | |
$65.41 | |
$44.31 | |
2.11% | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Franklin Financial Services Corporation (FRAF)
Franklin Financial Services Corporation (FRAF) востаннє закрилася на рівні 62.80 $ станом на 2026-10-22 00:01:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 62.80 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції FRAF торгувалися в діапазоні від 19.60 $ до 65.41 $, а обсяг торгівлі становив 18.80K. Ціна закриття перебувала поблизу верхньої межі та поблизу до верхньої межі свого діапазону за 52 тижні.
Зміни ціни акцій Franklin Financial Services Corporation (FRAF) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Franklin Financial Services Corporation (FRAF) перемістилася з 63.61 $ до 62.75 $, що показує падіння на 1.35% (0.86 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 61.49 $ до 64.80 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 46.11 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни FRAF за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 87.4%
Зараз FRAF торгується за ціною $62.75 і перебуває на відстані 87.4% від 52-тижневого мінімуму $44.31 до 52-тижневого максимуму $65.41. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Franklin Financial Services Corporation (FRAF)?
Franklin Financial Services Corp — це банківська холдингова компанія, що базується у Сполучених Штатах. Вона займається загальним комерційним та роздрібним банківським обслуговуванням і наданням трастових послуг, які зазвичай асоціюються з громадськими банками. Компанія пропонує широкий спектр банківських послуг для бізнесу, фізичних осіб та державних організацій, зокрема приймання та обслуговування чекових, ощадних та термінових депозитних рахунків, надання інвестиційних та трастових послуг, видачу кредитів і забезпечення сейфових приміщень. Крім того, банк надає особисті, корпоративні, пенсійні та фідуціарні послуги через свій Департамент інвестицій та трастових послуг.
Інформація про Franklin Financial Services Corporation
| Галузь | STATE COMMERCIAL BANKS |
| Працівники | 306 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Franklin Financial Services Corporation (FRAF) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Franklin Financial Services Corporation (FRAF) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Franklin Financial Services Corporation (FRAF) сьогодні?
2.Акції FRAF сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна FRAF на премаркеті?
4.Яка ціна FRAF на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції FRAF зараз?
6.Де знаходиться ціна FRAF відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Franklin Financial Services Corporation?
8.Яка ринкова капіталізація Franklin Financial Services Corporation і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється FRAF на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Franklin Financial Services Corporation дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій FRAF
Оцініть вартість між акціями FRAF та USD.
Акції FRAF в USD
1.00 акцій FRAF = 62.75 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


