Green Brick Partners, Inc. (GRBK)
Останнє оновлення: 2026-10-21 16:11:00. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Green Brick Partners, Inc. (GRBK) належить до сектору OPERATIVE BUILDERS та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $61.58, ринкова капіталізація — $2.60B, а коефіцієнт P/E — 9.27. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $59.12 до $83.18. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$2.60B | |
$62.16 | |
$84.66 | |
$4.75 | |
$61.99 | |
55.81K | |
330.57K | |
9.27 | |
$83.18 | |
$59.12 | |
0.11% | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій Green Brick Partners, Inc. (GRBK)
Green Brick Partners, Inc. (GRBK) наразі торгується за 61.58 $ станом на 2026-10-21 16:09:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 61.99 $: падіння на 0.67% (0.41 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії GRBK торгувався в діапазоні між 4.75 $ і 84.66 $, з обсягом торгівлі 55.81K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу верхньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій Green Brick Partners, Inc. (GRBK) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Green Brick Partners, Inc. (GRBK) перемістилася з 61.83 $ до 61.58 $, що показує падіння на 0.41% (0.25 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 59.12 $ до 63.07 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на боковий рух.
Середній щоденний обсяг становив 329.82 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни GRBK за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 10.2%
Зараз GRBK торгується за ціною $61.58 і перебуває на відстані 10.2% від 52-тижневого мінімуму $59.12 до 52-тижневого максимуму $83.18. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Green Brick Partners, Inc. (GRBK)?
Green Brick Partners Inc — це компанія з будівництва житла та розвитку земельних ділянок. Вона здійснює придбання та розвиток земельних ділянок, а також надає фінансування на покупку землі й будівництво контролюваним будівельникам. Компанія має три звітні сегменти: операції будівельників у центральній частині, операції будівельників на південному сході та розвиток земельних ділянок. Більшість доходів компанії отримується від сегменту операцій будівельників у центральній частині, який повністю охоплює діяльність будівельників у Техасі. Компанія займається різними аспектами процесу будівництва житла, зокрема придбанням і розвитком земельних ділянок, отриманням необхідних дозволів, проектуванням, будівництвом, маркетингом, продажами та створенням бренду. Окрім будівництва житла, компанія надає послуги з фінансування житла, зокрема іпотечне та титульне фінансування.
Інформація про Green Brick Partners, Inc.
| Галузь | OPERATIVE BUILDERS |
| Працівники | 620 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Green Brick Partners, Inc. (GRBK) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Green Brick Partners, Inc. (GRBK) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Green Brick Partners, Inc. (GRBK) сьогодні?
2.Акції GRBK сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна GRBK на премаркеті?
4.Яка ціна GRBK на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції GRBK зараз?
6.Де знаходиться ціна GRBK відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Green Brick Partners, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Green Brick Partners, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється GRBK на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Green Brick Partners, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій GRBK
Оцініть вартість між акціями GRBK та USD.
Акції GRBK в USD
1.00 акцій GRBK = 61.576 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


