Utolsó frissítés: 2026-10-15 01:32:20. Az árak a legutóbbi záró adatokat tükrözik, és a következő kereskedési napon folytatódik a frissítés. A részvényárfolyam-adatok forrása a Massive.
Motorola Solutions, Inc. New (MSI) a(z) Rádió- és televíziós műsorszóró és kommunikációs berendezések szektorban működik, és NYSE tőzsdén Listázva. A részvény jelenlegi ára $451.41, piaci kapitalizációja $73.86B, P/E aránya pedig 34.82. Az elmúlt 52 hétben az ára $359.36 és $494.85 között mozgott. Ez az oldal a legfrissebb piaci teljesítményét, értékelését, ártrendjeit és a vállalati információkat mutatja be.
$73.86B | |
$451.27 | |
$507.82 | |
$0.92 | |
$449.01 | |
541.01K | |
923.63K | |
34.82 | |
$494.85 | |
$359.36 | |
1.03% | |
-- |
Motorola Solutions, Inc. New (MSI) legutóbb $449.01 árfolyamon zárt 2026-10-14 23:58:00-kor, ami változatlan az előző záróárhoz képest, amely $449.01 volt.
A legutóbbi rendes kereskedési szakaszban a(z) MSI $0.92 és $507.82 között kereskedett, 541.01K részvényes volumennel. A záróár a felső végéhez közelében és az 52 hetes tartományának felső végéhez közel volt.
Az elmúlt hét napban a(z) Motorola Solutions, Inc. New (MSI) $455.37-ról $451.41-ra mozdult, ami 0.87% csökkenés ($3.96)-t jelent.
A részvény az időszak alatt $441.05 és $459.15 között kereskedett. A legutóbbi ár a 7 napos tartomány közel a közepéhez-a, ami mérsékelt csökkenés-t jelez.
Az átlagos napi volumen 831.01 thousand részvény volt, Fel az előző hét napos időszakhoz képest, ami magasabb kereskedési aktivitást jelez.
Tartományon belüli Pozíció: 67.9%
MSI jelenleg $451.41 árfolyamon forog, ami azt jelenti, hogy 67.9%-nál/-nél tart az 52 hetes $359.36 mélypontjától az 52 hetes $494.85 csúcspontjáig vezető úton. Ez a százalék a részvény relatív pozícióját tükrözi az 52 hetes kereskedési tartományán belül, nem pedig az értékeltségét vagy a jövőbeli teljesítményét.
A Motorola Solutions egy vezető kommunikációs és analitikai szolgáltató, amely elsősorban a közbiztonsági hatóságokat, valamint iskolákat, kórházakat és vállalkozásokat látja el. A cég bevételeinek nagy része földi mobil rádiók és rádióhálózati infrastruktúra értékesítéséből származik, de a cég továbbá megfigyelőeszközöket, üzemeltetési szoftvereket és egyéb hálózati képességeket is értékesít. A Motorola bevételeinek legnagyobb része kormányzati szervezetektől származik, míg mintegy 25%-a iskoláktól és magánvállalkozásoktól érkezik. A Motorola több mint 100 országban és az Egyesült Államok minden államában van vevője.
| Iparág | Rádió- és televíziós műsorszóró és kommunikációs berendezések |
| Alkalmazottak | 23000 |
| Tőzsde | NYSE |
| A vállalat webhelye |
A jogosult befektetők a(z) Motorola Solutions, Inc. New (MSI) valódi részvényeit a(z) MEXC Valós részvények szolgáltatáson keresztül vásárolhatják meg. Kövesd ezt a három lépést egy Valós részvények-számla megnyitásához, USDT átutalásához és egy amerikai részvény order leadásához.