Utolsó frissítés: 2026-10-18 03:55:20. Az árak a legutóbbi záró adatokat tükrözik, és a következő kereskedési napon folytatódik a frissítés. A részvényárfolyam-adatok forrása a Massive.
CVR ENERGY, INC. (CVI) a(z) Kőolajfinomítás szektorban működik, és NYSE tőzsdén Listázva. A részvény jelenlegi ára $61.51, piaci kapitalizációja $6.20B, P/E aránya pedig 89.87. Az elmúlt 52 hétben az ára $19.62 és $63.51 között mozgott. Ez az oldal a legfrissebb piaci teljesítményét, értékelését, ártrendjeit és a vállalati információkat mutatja be.
$6.20B | |
$62.50 | |
$72.32 | |
$2.15 | |
$61.68 | |
408.84K | |
1.02M | |
89.87 | |
$63.51 | |
$19.62 | |
0.16% | |
-- |
CVR ENERGY, INC. (CVI) legutóbb $61.68 árfolyamon zárt 2026-10-17 00:01:00-kor, ami változatlan az előző záróárhoz képest, amely $61.68 volt.
A legutóbbi rendes kereskedési szakaszban a(z) CVI $2.15 és $72.32 között kereskedett, 408.84K részvényes volumennel. A záróár a felső végéhez közelében és az 52 hetes tartományának felső végéhez közel volt.
Az elmúlt hét napban a(z) CVR ENERGY, INC. (CVI) $59.54-ról $61.51-ra mozdult, ami a gain of 3.30% ($1.97)-t jelent.
A részvény az időszak alatt $57.78 és $63.51 között kereskedett. A legutóbbi ár a 7 napos tartomány közel a közepéhez-a, ami mérsékelt emelkedés-t jelez.
Az átlagos napi volumen 724.98 thousand részvény volt, le az előző hét napos időszakhoz képest, ami lejjebb kereskedési aktivitást jelez.
Tartományon belüli Pozíció: 95.4%
CVI jelenleg $61.51 árfolyamon forog, ami azt jelenti, hogy 95.4%-nál/-nél tart az 52 hetes $19.62 mélypontjától az 52 hetes $63.51 csúcspontjáig vezető úton. Ez a százalék a részvény relatív pozícióját tükrözi az 52 hetes kereskedési tartományán belül, nem pedig az értékeltségét vagy a jövőbeli teljesítményét.
CVR Energy Inc. egy holdingtársaság, amely leányvállalatain keresztül foglalkozik kőolajfinomítással és nitrogéntartalmú műtrágyák gyártásával. A leányvállalatok között szerepel több összetett, teljes koksztárgyú kőolajfinomító, valamint egy kőolajgyűjtő rendszer, csövezetek és tárolók, továbbá értékesítési és ellátási tevékenység. A cég finomítói képesek feldolgozni különféle kőolajkeverékeket, a súlyos savas olajtól a könnyű édes kőolajig terjedően. A CVR finomítóinak kőolaját teljes mértékben saját tulajdonú gyűjtőrendszer és csövezet biztosítja. Finomítóiból a CVR termékeket tartálykocsikkal szállítja közvetlenül a közelben lakó ügyfeleknek és átmeneti terminálok ügyfeleinek. A cég ügyfelei között vannak kiskereskedők, vasutak és mezőgazdasági szövetkezetek.
| Iparág | Kőolajfinomítás |
| Alkalmazottak | 1532 |
| Tőzsde | NYSE |
| A vállalat webhelye |
A jogosult befektetők a(z) CVR ENERGY, INC. (CVI) valódi részvényeit a(z) MEXC Valós részvények szolgáltatáson keresztül vásárolhatják meg. Kövesd ezt a három lépést egy Valós részvények-számla megnyitásához, USDT átutalásához és egy amerikai részvény order leadásához.