STEM

Stem, Inc. (STEM)

NYSE
$4.26
$+0.38
(+9.74%)
Turueelne
Stem, Inc. (STEM) reaalajas hinnagraafik

Viimati värskendatud: ⁦2026-09-25 10:06:20⁩. Hinnad kajastavad uusimaid eelturu kauplemisandmeid. Aktsiahindade andmed pärinevad Massive’ist.

Kokkuvõte

Stem, Inc. (STEM) tegutseb sektoris SERVICES-COMPUTER INTEGRATED SYSTEMS DESIGN ja on Loetletud NYSE. Aktsia hind on praegu $4.26, turukapitalisatsioon $36.77M ja P/E suhtarv --. Viimase 52 nädala jooksul on selle hind kõikunud vahemikus $3.70 kuni $32.23. See leht hõlmab selle viimast turu tulemuslikkust, väärtustamist, hinnatrende ja ettevõtte teavet.

Peamised turuandmed

$36.77M

$3.91

$12,186.00

$3.70

$3.90

28.91K

122.02K

--

$32.23

$3.70

--

--

Stem, Inc. (STEM) Turueelne aktsia hind

Stem, Inc. (STEM) kaupleb turueelses kauplemises hinnaga $4.26 seisuga 2026-09-25 09:50:37, üles 9.21% ($0.36) võrreldes eelmise Sulgege hinnaga $3.90

Turueelne kauplemine näitab, kuidas investorid hindavad STEM enne tavaseansi algust. Praegune turueelne hind on ülal eelmisest sulgemishinnast, mis viitab positiivne varase kauplemise meeleolule.

Stem, Inc. (STEM) 7-päevane aktsiahinna muutus

Viimase seitsme päeva jooksul liikus Stem, Inc. (STEM) tasemelt $4.47 tasemele $4.26, mis tähendab langus 4.72% ($0.21).

Aktsiaga kaubeldi perioodi jooksul vahemikus $3.70 ja $4.82. Viimane hind on 7-päevase vahemiku keskele lähedal, mis viitab mõõdukalt alla suunatud.

Keskmine päevane maht oli 177.19 thousand aktsiat, üles võrreldes eelmise seitsmepäevase perioodiga, mis viitab kõrgem kauplemisaktiivsusele.

STEM 52 nädala hinnapositsioon

Positsioon vahemikus: 2.0%

52 nädala madalaim$3.70
52 nädala kõrgeim tase$32.23

STEM kaupleb praegu hinnaga $4.26, mis asetab selle 2.0% teele oma 52 nädala madalaimast tasemest $3.70 kuni 52 nädala kõrgeima tasemeni $32.23. See protsent kajastab aktsia suhtelist positsiooni selle 52 nädala kauplemisvahemikus, mitte selle väärtustamist ega tulevast tootlust.

Mis on Stem, Inc. (STEM)?

Stem Inc on energiasalvestussüsteemide pakkujana. Ettevõte kogub kolmandate osapoolte riistvara oma patenteeritud Athena tarkvaraga, et pakkuda klientidele valmislahendust. Stem müüb oma lahendusi kommertsklientidele ja tööstusettevõtetele ning sõltumatutele elektritootjatele ja taastuvenergia arendajatele. Tema lahendused aitavad klientidel maksimeerida taastuvenergia tootmist ja aidata luua puhtamat ning vastupidavamat elektrivõrku. Ettevõte tegutseb ühe tegevussegmendina, mis keskendub eranditult tehnoloogiateenustele, mis muudavad energiakäitlemise ja tarbimise viisi.

Stem, Inc. teave

Tööstus
SERVICES-COMPUTER INTEGRATED SYSTEMS DESIGN
Töötajad
423
Börs
NYSE
Ettevõtte veebisait

Kuidas osta Stem, Inc. (STEM) aktsiat MEXC-ist

Sobivad investorid saavad osta Stem, Inc. (STEM) reaalseid aktsiaid MEXC RealStocks kaudu. Järgige neid kolme sammu, et avada RealStocks konto, kanda üle USDT ja esitada USA aktsia order.

1. samm: avage ja kinnitage oma RealStocks konto
1. samm: avage ja kinnitage oma RealStocks konto
Logige sisse MEXC App, minge jaotisse Kauplemine → RealStocks ja valige Ava konto. Viige MEXC partnerist litsentseeritud maakleri juures lõpule nõutav konto avamise ja isikusamasuse kinnitamise protsess.
2. samm: Ülekanne USDT Teie RealStocks kontole
2. samm: Ülekanne USDT Teie RealStocks kontole
Minge jaotisesse Rahakotid → RealStocks ja kandke USDT oma hetketuru kontolt üle oma RealStocks kontole. RealStocks noteeritakse USD-s, samas kui konto rahastamist saab teha USDT-ga.
3. samm: Otsige STEM ja esitage oma order
3. samm: Otsige STEM ja esitage oma order
Avage RealStocks kauplemisleht ja otsige STEM. Valige turu- või Limiitorder, sisestage nõutud hind ja Kogus, vaadake orderi üksikasjad üle ning esitage oma order. Pärast täitmist hoitakse vastavaid reaalseid aktsiaid Teie RealStocks kontol.

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

1.Mis on Stem, Inc. (STEM) aktsia hind täna?
Stem, Inc. (STEM) kaubeldakse praegu hinnaga $ 4.26, üles 9.21% ($0.36) võrreldes eelmise Sulgege hinnaga $ 3.90. Päevasisesed hinnad uuenevad reaalajas tavapäraste kauplemistundide ajal.
2.Kas STEM aktsia liigub täna üles või alla?
Seisuga 2026-09-25 09:50:37, kaubeldakse STEM hinnaga $ 4.26, mis on üles 9.21% ($0.36) võrreldes eelmise sulgemishinnaga $ 3.90. Aktsiaga on tänase tavaseansi jooksul kaubeldud vahemikus $ 3.70 kuni $ 12,186.00. Varasemad hinnaliikumised ei garanteeri tulevasi tulemusi.
3.Mis on STEM turueelne hind?
Seisuga 2026-09-25 09:50:37, kaubeldakse STEM turueelses kauplemises hinnaga $ 4.26, üles 9.21% ($0.36) võrreldes eelmise Sulgege hinnaga $ 3.90. Turueelsed hinnad peegeldavad kauplemistegevust enne tavaseansi avanemist ning likviidsus võib olla madalam ja volatiilsus kõrgem.
4.Mis on STEM järelkauplemise hind?
Seisuga 2026-09-25 09:50:37, kaubeldakse STEM järelkauplemisel hinnaga $ 3.88, Alla 0.62% ($0.02) võrreldes tavaseansi sulgemishinnaga $ 3.90. Järelkauplemise hinnad võivad erineda tavaseansi avamishinnast madalama likviidsuse ja laiema ostu-müügi spread’i tõttu.
5.Kas STEM aktsiaga kaubeldakse praegu?
STEM-ga kaubeldakse NYSE börsil tavapärastel kauplemisaegadel, esmaspäevast reedeni, kell 9:30–16:00 ET, välja arvatud riigipühad. Eelturu ja väljaspool kauplemisaega kauplemine on samuti saadaval valitud maaklerite kaudu väljaspool neid aegu.
6.Kus STEM asub võrreldes oma 52 nädala kõrgeima ja madalaima tasemega?
Viimase 52 nädala jooksul on STEM kaubelnud vahemikus madalaim $ 3.70 ja kõrgeim $ 32.23. Tasemel $ 4.26 paikneb aktsia 2.0% teel oma 52 nädala madalaimast tasemest 52 nädala kõrgeima tasemeni, pakkudes konteksti selle praegusele hinnale ühe aasta kauplemisvahemikus.
7.Millises sektoris Stem, Inc. tegutseb?
Stem, Inc. (STEM) tegutseb SERVICES-COMPUTER INTEGRATED SYSTEMS DESIGN sektoris. Sektori klassifikatsioon aitab investoritel võrrelda seda ettevõtetega, mis puutuvad kokku sarnaste turusuundumuste ja konkurentsitingimustega.
8.Milline on Stem, Inc. turukapitalisatsioon ja kus see on Loetletud?
Stem, Inc. on Loetletud NYSE börsil turukapitalisatsiooniga $ 36.77M. Turukapital kajastab kõigi tasumata aktsiate koguturuväärtust ja seda kasutatakse tavaliselt aktsiate liigitamiseks suuruse järgi.
9.Kuidas hinnatakse STEM P/E suhtarvu ja EPS-i?
STEM kaubeldakse P/E suhtarvuga --, mis põhineb viimase kaheteistkümne kuu EPS-il $ -7.59. P/E suhtarv võrdleb aktsiahinda aktsiakasumiga ja on levinud lähtepunkt väärtuse hindamiseks võrreldes konkurentidega.
10.Kas Stem, Inc. maksab dividende?
Stem, Inc. maksab eeldatavat aastast sularahadividendi $ 0.00 aktsia kohta ning praegune dividendimäär on 0.00%, lähtudes viimasest aktsiahinnast. Dividendipoliitika võib juhatuse äranägemisel muutuda.

Avastage rohkem USA aktsiaid

Suurim turukapitalisatsioon

Vaadake USA aktsiaid, millel on kõrgeim turukapitalisatsioon

Kõige aktiivsemalt kaubeldud

Avastage täna enimkaubeldud USA aktsiad

Suurimad tõusjad

Sirvige tänaseid USA aktsiaturu suurimaid tõusjaid

5 parimat krüptovaluutat

Avastage kõrgeima turukapitalisatsiooniga krüptovaluutasid

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Otsige Aktsiad

STEM Aktsia kalkulaator

Hinnake väärtus vahemikus STEM aktsiat ja USD.

STEM aktsiad USD-ks

STEM Aktsiad
STEM
STEM
USD
USD
USD

1.00 STEM aktsiad = 4.259 USD

Arvutused on hinnangulised, põhinedes viimati saadaval oleval hinnal, ja on ainult viitamiseks.