GBDC

Golub Capital BDC, Inc. (GBDC)

NASDAQ
$12.87
$+0.09
(+0.70%)
Turg suletud
Golub Capital BDC, Inc. (GBDC) reaalajas hinnagraafik
Viimati värskendatud: ⁦2026-07-27 21:27:20⁩. Hinnad kajastavad viimaseid sulgemisandmeid ja uuendamine jätkub järgmisel kauplemispäeval. Aktsiahindade andmed pärinevad Massive'ilt.

Peamised turuandmed

$3.33B

$12.90

$20.50

$9.08

$12.78

$+0.09

+0.70%

595K

Golub Capital BDC, Inc. (GBDC) aktsia hind täna

Golub Capital BDC, Inc. (GBDC) kaubeldakse 2026-07-27 21:12:00 hinnaga $12.87, mis peegeldab +0.70% muutust ($+0.09) võrreldes eelmise sulgemisega.

Lühiajaliselt on aktsia viimase nelja nädala jooksul näidanud +0.67% tootlust. Viimase 12 kuu jooksul on Golub Capital BDC, Inc. registreeritud -14.80% hinnamuutus, mis näitab Nõrk tootlust võrreldes laiema turuga.

Golub Capital BDC, Inc. (GBDC) 7-päevased aktsiahinna muutused

Viimase seitsme päeva jooksul on Golub Capital BDC, Inc. kauplemine toimunud lühiajalises vahemikus, mida kujundab sektori turu sentiment. Selle perioodi jooksul liikus aktsia oma eelmiselt sulgemishinnalt $12.98 viimase registreeritud hinnani $12.87, mis peegeldab päevast muutust suuruses +0.70%. Päevased liikumised toovad esile kauplemismahu (594,920) muutusi, investorite positsioone ja reaktsioone makromajanduslikele uuendustele.

Liikumishoo seisukohast on GBDC viimase kuu jooksul +0.67% tootlust näidanud ja viimase 12 kuu jooksul -14.80% muutust näidanud, mis näitab Nõrk trendi võrreldes laiema sektori konkurentidega.

Kuidas osta Golub Capital BDC, Inc. (GBDC)

MEXC-is saate GBDC osta ja kaubelda kolme lihtsa sammuga:

1. samm: Looge ja kinnitage oma MEXC konto
1. samm: Looge ja kinnitage oma MEXC konto
Registreeruge MEXC-is ja viige läbi nõutav isikusamasuse tuvastamine (KYC). See tagab täieliku juurdepääsu kauplemisfunktsioonidele ja turvalistele rahastamisvõimalustele.
2. samm: Tehke kontole sissemakse
2. samm: Tehke kontole sissemakse
Valige oma eelistatud makseviis, et lisada USDT või muid toetatud varasid oma MEXC rahakotti. Krüptoraha sissemakse on alustamiseks kiireim viis.
3. samm: Otsige GBDC ja teostage oma tehing
3. samm: Otsige GBDC ja teostage oma tehing
Avage kauplemisleht, sisestage otsinguribale GBDC ja GBDC ostusumma. Esitage turuhinnaga order koheseks täitmiseks või limiithinnaga ostmiseks oma sihthinnaga.

Mis on Golub Capital BDC, Inc. (GBDC)?

Golub Capital BDC Inc. on väliselt juhitud, kinnine, mittediversifitseeritud haldusinvesteeringute ettevõte. Selle investeerimiseesmärk on pakkuda jooksvat tulu ja kapitali väärtuse kasvu, investeerides USA keskmise turu ettevõtetesse vanemate tagatud ja ühepeatükkide laenudega. Samuti investeerib see USA keskmise turu ettevõtetesse teise liini ja alluvatesse laenudesse, warrantidesse ning vähemusaktsiatele. Ettevõte investeerib üldiselt väärtpaberitesse, mida sõltumatud reitinguagentuurid on hinnanud alla investeerimiskvaliteedi või mis oleksid hinnatud alla investeerimiskvaliteedi, kui neid hinnataks. Ettevõte tegutseb Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja teistes riikides, kusjuures enamik tema tulust pärineb Ameerika Ühendriikidest.

Golub Capital BDC, Inc. teave

Tööstus
--
Töötajad
--
Sektor
--
Ettevõtte veebisait

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

1.Milline on praegune Golub Capital BDC, Inc. aktsia hind?
Golub Capital BDC, Inc. (Common Stock) viimane kauplemishind on $ 12.87, võrreldes eelmise sulgemishinnaga, milleks oli $ 12.78. See tähendab, et aktsia on täna liikunud +0.70%. Päevast hinnauuendust ja hiljutist GBDC kauplemistegevust saab jälgida sellel lehel reaalajas graafiku ja noteeringute jaotises.
2.Kas Golub Capital BDC, Inc. aktsia liigub üles või alla?
Hiljutisi tootlusi vaadates on GBDC tootlus olnud viimane kuu +0.67%, viimased kuus kuud -5.06% ja viimane aasta -14.80%. Need arvud kajastavad ainult aktsiahinna muutusi, mitte dividendide mõju. Koos kirjeldavad nad Golub Capital BDC, Inc. aktsia Nõrk hinnamomenti, kuid pidage meeles, et varasemad tootlused ei garanteeri tulevasi tulemusi.
3.Kus GBDC praegu asub võrreldes oma 52 nädala kõrgeima ja madalaima tasemega?
Viimase 52 nädala jooksul on Golub Capital BDC, Inc. hind olnud kauplemises kõige madalam $ 11.77 ja kõige kõrgem $ 15.40. See 52-nädalane vahemik aitab näidata, kus tänane aktsiahind asub võrreldes hiljutiste kõrg- ja madalseisudega, ning investorid kasutavad seda sageli aktsia volatiilsuse, potentsiaalsete tugi- ja takistustasemete hindamiseks ning selle hindamiseks, kas GBDC aktsia asub hetkel oma üheaastase kauplemisvahemiku ülemise või alumise osa lähedal.
4.Kuidas liigitatakse Golub Capital BDC, Inc. sektori ja tööstusharu järgi?
Golub Capital BDC, Inc. on liigitatud -- sektorisse. Praktikas tähendab see Golub Capital BDC, Inc. grupeerimist teiste ettevõtetega, mis teenindavad sarnaseid lõppturge ja tegutsevad võrreldavates konkurentsi- ja regulatiivsetes tingimustes. Investorite jaoks aitab portfelli mitmekesistamine, võrdluste tegemine konkurentidega ja GBDC arusaamine, kuidas -- sektorit mõjutavad laiemad trendid võivad mõjutada Golub Capital BDC, Inc. portfelli tulemusi.
5.Kus Golub Capital BDC, Inc. noteeritakse ja kui suur on selle turuväärtus?
Golub Capital BDC, Inc. on noteeritud NASDAQ börsil aastal United States. $ 3.33B turukapitalisatsiooni põhjal on ettevõte klassifitseeritud Mid-cap aktsiaks. Turukapitalisatsioon annab kiire ülevaate Golub Capital BDC, Inc. ettevõtte suurusest ja olulisusest aktsiaturul ning investorid ja indeksipakkujad kasutavad seda sageli portfellide või võrdlusaluste koostamisel.
6.Mida ütleb GBDC ettevõtte EPS investoritele ettevõtte kasumlikkuse kohta?
Viimase kaheteistkümne kuu $ 0.79 aktsiakasum võtab kokku, kui palju kasumit Golub Capital BDC, Inc. aktsia kohta on viimase aasta jooksul teenitud. Aja jooksul kasvav aktsiakasum võib viidata kasumlikkuse paranemisele või efektiivsetele aktsiate tagasiostudele, samas kui muutumatu või langev aktsiakasum võib viidata aeglasemale kasvule või marginaalisurvele. Aktsiapõhine tootlus on hindamisnäitajate, näiteks P/E, oluline sisend ning seda jälgitakse sageli tuluteadete ajal tähelepanelikult.
7.Kuidas saan aja jooksul jälgida Golub Capital BDC, Inc. ettevõtte finantstulemusi?
Golub Capital BDC, Inc. finantstulemuste jälgimiseks vaatavad investorid tavaliselt läbi kvartali- ja aastaaruanded, mis sisaldavad üksikasjalikke kasumiaruandeid, bilanssi ja rahavoogude aruandeid. Nende esitatud andmete kombineerimine sellel lehel kuvatavate peamiste turuandmetega – näiteks aktsiahinna trendid, P/E ja dividenditootlus – annab terviklikuma ülevaate sellest, kuidas GBDC toimib ja kuidas turg reageerib.
8.Millal on oodata Golub Capital BDC, Inc. tulude aruannet?
Golub Capital BDC, Inc. järgmine plaaniline tulude avaldamise eeldatav toimumine kuupäev on -- (kuupäeva võib ettevõte uuendada). Kasumiteated toimivad sageli GBDC olulise katalüsaatorina, kuna need annavad ajakohast teavet tulude, kasumlikkuse ja juhtkonna väljavaadete kohta.
9.Mis tavaliselt Golub Capital BDC, Inc. tuluaruannetes kajastub?
Golub Capital BDC, Inc. tulude aruanded sisaldavad tavaliselt peamisi näitajaid, nagu tulu, puhaskasum ja aktsiakasum, koos kommentaaridega segmentide tulemuslikkuse, marginaalide, rahavoogude ja tulevaste perioodide prognooside kohta. Investorid võrdlevad neid tulemusi turu ootuste ja varasemate perioodidega, et hinnata, kas GBDC ootused vastavad sellele, ületavad neid või jäävad alla ootuste.
10.Kuidas ma saan olla kursis Golub Capital BDC, Inc. tulemuste ja juhistega?
Saate Golub Capital BDC, Inc. ettevõttega kursis püsida, vaadates üle selle kvartalitulemuste pressiteated, kuulates või lugedes tulude ärakirju ning jälgides ettevõtte uudiseid ja esitatud materjale. Selle põhiteabe sidumine GBDC lehel olevate hinna ja tootluse andmetega aitab teil näha, kuidas uus teave aktsias kajastub.
11.Kas Golub Capital BDC, Inc. maksab oma aktsionäridele regulaarselt sularahas dividende?
Golub Capital BDC, Inc. Paying. Viimaste andmete kohaselt on aktsia eeldatav aastane sularahadividend $ 1.26 aktsia kohta ja praegune dividendimäär 0.0983 on hiljutise aktsiahinna juures. Dividende tavaliselt makstakse --, kuigi juhatus võib dividendipoliitikat igal ajal muuta. Tulule orienteeritud investorid jälgivad aktsia atraktiivsust dividende maksva investeeringuna sageli GBDC dividendide taset, väljamaksete sagedust ja kõiki tulevaste dividendide kohta käivaid teadaandeid.
12.Mille põhjal arvutatakse GBDC praegune dividendide tootlus ja dividendide väljamaksmise suhtarv?
Viimaste tulude andmete põhjal on GBDC dividendide tootlus 0.0983 ja dividendide väljamakse suhtarv 1.6008. Dividenditootlus näitab, kui palju rahalist tulu investor igal aastal dividendidena võrreldes aktsia praeguse hinnaga saab, mis aitab hinnata, kas tegemist on Golub Capital BDC, Inc. atraktiivse tuluga aktsiaga. Dividendide väljamaksmise suhtarv mõõdab, kui suur osa Golub Capital BDC, Inc. kasumist jaotatakse aktsionäridele dividendidena võrreldes sellega, kui suur osa jääb ettevõttesse reinvesteerimiseks, mis on oluline näitaja dividendide jätkusuutlikkuse ja tulevase dividendide kasvu ruumi kohta.
13.Mis laadi äriga on Golub Capital BDC, Inc. puhul tegu?
Golub Capital BDC, Inc. ettevõte on avalikult kaubeldud firma -- tööstusharus -- sektoris. See teenib tulu selle põhitegevusega seotud toodetest ja teenustest ning investorid saavad ettevõtte tegevuse, strateegia ja geograafilise ulatuse üksikasjaliku kirjelduse leida ettevõtte aastaaruandest ja muudest regulatiivsetest dokumentidest.
14.Kuidas hinnatakse GBDC P/E suhtarvu ja EPS-i?
Golub Capital BDC, Inc. kaubeldakse hetkel hinna ja kasumi suhtarvuga (P/E) 16.26, mis põhineb viimase kaheteistkümne kuu aktsiakasumil (EPS) $ 0.79. P/E arvutatakse aktsiahinna jagamisel EPS-iga ja see näitab, kui palju investorid täna maksavad iga Golub Capital BDC, Inc. tuluühiku eest. Ettevõtte GBDC P/E ja EPS võrdlemine teiste -- ettevõtete omadega aitab investoritel hinnata, kas ettevõtte väärtus on rikkalik või atraktiivne.

Avastage rohkem USA aktsiaid

Suurim turukapitalisatsioon

Vaadake USA aktsiaid, millel on kõrgeim turukapitalisatsioon

5 parimat krüptovaluutat

Avastage kõrgeima turukapitalisatsiooniga krüptovaluutasid

Lahtiütlus

Sellel lehel kuvatav aktsiahinna teave on esitatud ainult viitamise eesmärgil ning võib olla hilinenud või erineda reaalajas turuandmetest. Hinnad, graafikud ja seotud näitajad ei ole investeerimisnõustamine ning neile ei tohiks tugineda kauplemis- ega investeerimisotsuste tegemisel. MEXC ei vastuta kahjude eest, mis tulenevad sellel lehel esitatud aktsiahinna teabest. Enne investeerimisotsuste tegemist tutvuge ametlike turuallikatega või konsulteerige litsentseeritud finantsspetsialistidega.

GBDC/USD kalkulaator

Summa

GBDC
GBDC
USD
USD

1 GBDC = 12.865 USD