BLX

Bladex, Inc. (BLX)

NYSE
$59.62
$+0.82
(+1.39%)
Turg suletud
Bladex, Inc. (BLX) reaalajas hinnagraafik
Viimati värskendatud: ⁦2026-07-27 06:50:40⁩. Hinnad kajastavad viimaseid sulgemisandmeid ja uuendamine jätkub järgmisel kauplemispäeval. Aktsiahindade andmed pärinevad Massive'ilt.

Peamised turuandmed

$2.24B

$59.35

$63.20

$6.83

$58.82

$+0.82

+1.39%

62K

Bladex, Inc. (BLX) aktsia hind täna

Bladex, Inc. (BLX) kaubeldakse 2026-07-24 23:00:00 hinnaga $59.62, mis peegeldab +1.39% muutust ($+0.82) võrreldes eelmise sulgemisega.

Lühiajaliselt on aktsia viimase nelja nädala jooksul näidanud -3.23% tootlust. Viimase 12 kuu jooksul on Bladex, Inc. registreeritud +46.60% hinnamuutus, mis näitab Tugev tootlust võrreldes laiema turuga.

Bladex, Inc. (BLX) 7-päevased aktsiahinna muutused

Viimase seitsme päeva jooksul on Bladex, Inc. kauplemine toimunud lühiajalises vahemikus, mida kujundab sektori turu sentiment. Selle perioodi jooksul liikus aktsia oma eelmiselt sulgemishinnalt $58.68 viimase registreeritud hinnani $59.62, mis peegeldab päevast muutust suuruses +1.39%. Päevased liikumised toovad esile kauplemismahu (61,750) muutusi, investorite positsioone ja reaktsioone makromajanduslikele uuendustele.

Liikumishoo seisukohast on BLX viimase kuu jooksul -3.23% tootlust näidanud ja viimase 12 kuu jooksul +46.60% muutust näidanud, mis näitab Tugev trendi võrreldes laiema sektori konkurentidega.

Kuidas osta Bladex, Inc. (BLX)

MEXC-is saate BLX osta ja kaubelda kolme lihtsa sammuga:

1. samm: Looge ja kinnitage oma MEXC konto
1. samm: Looge ja kinnitage oma MEXC konto
Registreeruge MEXC-is ja viige läbi nõutav isikusamasuse tuvastamine (KYC). See tagab täieliku juurdepääsu kauplemisfunktsioonidele ja turvalistele rahastamisvõimalustele.
2. samm: Tehke kontole sissemakse
2. samm: Tehke kontole sissemakse
Valige oma eelistatud makseviis, et lisada USDT või muid toetatud varasid oma MEXC rahakotti. Krüptoraha sissemakse on alustamiseks kiireim viis.
3. samm: Otsige BLX ja teostage oma tehing
3. samm: Otsige BLX ja teostage oma tehing
Avage kauplemisleht, sisestage otsinguribale BLX ja BLX ostusumma. Esitage turuhinnaga order koheseks täitmiseks või limiithinnaga ostmiseks oma sihthinnaga.

Mis on Bladex, Inc. (BLX)?

Banco Latinoamericano de Comercio Exterior SA pakub finantssolutsioone Lõuna-Ameerikas tegevust alustavatele ja tegutsevatele finantsasutustele, ettevõtetele ning investoritele, toetades kaubandust ja regionaalset lõimumist. Pank pakub väliskaubanduse lahendusi valitud Ameerika finantsasutuste ja korporatsioonide kliendibaasile ning on loonud korrespondentpangandusasutuste võrgustiku, mis tagab ligipääsu rahvusvahelistele kapitaliturgudele. Pangal on kaks ärisegmenti: kommertsesindus ja varahalduse segmend. Enamik sellest tulust pärineb kommertsesinduse segmendist.

Bladex, Inc. teave

Tööstus
--
Töötajad
372
Sektor
--
Ettevõtte veebisait

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

1.Milline on praegune Bladex, Inc. aktsia hind?
Bladex, Inc. (Common Stock) viimane kauplemishind on $ 59.62, võrreldes eelmise sulgemishinnaga, milleks oli $ 58.82. See tähendab, et aktsia on täna liikunud +1.39%. Päevast hinnauuendust ja hiljutist BLX kauplemistegevust saab jälgida sellel lehel reaalajas graafiku ja noteeringute jaotises.
2.Kas Bladex, Inc. aktsia liigub üles või alla?
Hiljutisi tootlusi vaadates on BLX tootlus olnud viimane kuu -3.23%, viimased kuus kuud +22.25% ja viimane aasta +46.60%. Need arvud kajastavad ainult aktsiahinna muutusi, mitte dividendide mõju. Koos kirjeldavad nad Bladex, Inc. aktsia Tugev hinnamomenti, kuid pidage meeles, et varasemad tootlused ei garanteeri tulevasi tulemusi.
3.Kus BLX praegu asub võrreldes oma 52 nädala kõrgeima ja madalaima tasemega?
Viimase 52 nädala jooksul on Bladex, Inc. hind olnud kauplemises kõige madalam $ 38.41 ja kõige kõrgem $ 63.20. See 52-nädalane vahemik aitab näidata, kus tänane aktsiahind asub võrreldes hiljutiste kõrg- ja madalseisudega, ning investorid kasutavad seda sageli aktsia volatiilsuse, potentsiaalsete tugi- ja takistustasemete hindamiseks ning selle hindamiseks, kas BLX aktsia asub hetkel oma üheaastase kauplemisvahemiku ülemise või alumise osa lähedal.
4.Kuidas liigitatakse Bladex, Inc. sektori ja tööstusharu järgi?
Bladex, Inc. on liigitatud -- sektorisse. Praktikas tähendab see Bladex, Inc. grupeerimist teiste ettevõtetega, mis teenindavad sarnaseid lõppturge ja tegutsevad võrreldavates konkurentsi- ja regulatiivsetes tingimustes. Investorite jaoks aitab portfelli mitmekesistamine, võrdluste tegemine konkurentidega ja BLX arusaamine, kuidas -- sektorit mõjutavad laiemad trendid võivad mõjutada Bladex, Inc. portfelli tulemusi.
5.Kus Bladex, Inc. noteeritakse ja kui suur on selle turuväärtus?
Bladex, Inc. on noteeritud NYSE börsil aastal United States. $ 2.24B turukapitalisatsiooni põhjal on ettevõte klassifitseeritud Mid-cap aktsiaks. Turukapitalisatsioon annab kiire ülevaate Bladex, Inc. ettevõtte suurusest ja olulisusest aktsiaturul ning investorid ja indeksipakkujad kasutavad seda sageli portfellide või võrdlusaluste koostamisel.
6.Mida ütleb BLX ettevõtte EPS investoritele ettevõtte kasumlikkuse kohta?
Viimase kaheteistkümne kuu -- aktsiakasum võtab kokku, kui palju kasumit Bladex, Inc. aktsia kohta on viimase aasta jooksul teenitud. Aja jooksul kasvav aktsiakasum võib viidata kasumlikkuse paranemisele või efektiivsetele aktsiate tagasiostudele, samas kui muutumatu või langev aktsiakasum võib viidata aeglasemale kasvule või marginaalisurvele. Aktsiapõhine tootlus on hindamisnäitajate, näiteks P/E, oluline sisend ning seda jälgitakse sageli tuluteadete ajal tähelepanelikult.
7.Kuidas saan aja jooksul jälgida Bladex, Inc. ettevõtte finantstulemusi?
Bladex, Inc. finantstulemuste jälgimiseks vaatavad investorid tavaliselt läbi kvartali- ja aastaaruanded, mis sisaldavad üksikasjalikke kasumiaruandeid, bilanssi ja rahavoogude aruandeid. Nende esitatud andmete kombineerimine sellel lehel kuvatavate peamiste turuandmetega – näiteks aktsiahinna trendid, P/E ja dividenditootlus – annab terviklikuma ülevaate sellest, kuidas BLX toimib ja kuidas turg reageerib.
8.Millal on oodata Bladex, Inc. tulude aruannet?
Bladex, Inc. järgmine plaaniline tulude avaldamise eeldatav toimumine kuupäev on -- (kuupäeva võib ettevõte uuendada). Kasumiteated toimivad sageli BLX olulise katalüsaatorina, kuna need annavad ajakohast teavet tulude, kasumlikkuse ja juhtkonna väljavaadete kohta.
9.Mis tavaliselt Bladex, Inc. tuluaruannetes kajastub?
Bladex, Inc. tulude aruanded sisaldavad tavaliselt peamisi näitajaid, nagu tulu, puhaskasum ja aktsiakasum, koos kommentaaridega segmentide tulemuslikkuse, marginaalide, rahavoogude ja tulevaste perioodide prognooside kohta. Investorid võrdlevad neid tulemusi turu ootuste ja varasemate perioodidega, et hinnata, kas BLX ootused vastavad sellele, ületavad neid või jäävad alla ootuste.
10.Kuidas ma saan olla kursis Bladex, Inc. tulemuste ja juhistega?
Saate Bladex, Inc. ettevõttega kursis püsida, vaadates üle selle kvartalitulemuste pressiteated, kuulates või lugedes tulude ärakirju ning jälgides ettevõtte uudiseid ja esitatud materjale. Selle põhiteabe sidumine BLX lehel olevate hinna ja tootluse andmetega aitab teil näha, kuidas uus teave aktsias kajastub.
11.Kas Bladex, Inc. maksab oma aktsionäridele regulaarselt sularahas dividende?
Bladex, Inc. Non-paying. Viimaste andmete kohaselt on aktsia eeldatav aastane sularahadividend -- aktsia kohta ja praegune dividendimäär -- on hiljutise aktsiahinna juures. Dividende tavaliselt makstakse --, kuigi juhatus võib dividendipoliitikat igal ajal muuta. Tulule orienteeritud investorid jälgivad aktsia atraktiivsust dividende maksva investeeringuna sageli BLX dividendide taset, väljamaksete sagedust ja kõiki tulevaste dividendide kohta käivaid teadaandeid.
12.Mille põhjal arvutatakse BLX praegune dividendide tootlus ja dividendide väljamaksmise suhtarv?
Viimaste tulude andmete põhjal on BLX dividendide tootlus -- ja dividendide väljamakse suhtarv --. Dividenditootlus näitab, kui palju rahalist tulu investor igal aastal dividendidena võrreldes aktsia praeguse hinnaga saab, mis aitab hinnata, kas tegemist on Bladex, Inc. atraktiivse tuluga aktsiaga. Dividendide väljamaksmise suhtarv mõõdab, kui suur osa Bladex, Inc. kasumist jaotatakse aktsionäridele dividendidena võrreldes sellega, kui suur osa jääb ettevõttesse reinvesteerimiseks, mis on oluline näitaja dividendide jätkusuutlikkuse ja tulevase dividendide kasvu ruumi kohta.
13.Mis laadi äriga on Bladex, Inc. puhul tegu?
Bladex, Inc. ettevõte on avalikult kaubeldud firma -- tööstusharus -- sektoris. See teenib tulu selle põhitegevusega seotud toodetest ja teenustest ning investorid saavad ettevõtte tegevuse, strateegia ja geograafilise ulatuse üksikasjaliku kirjelduse leida ettevõtte aastaaruandest ja muudest regulatiivsetest dokumentidest.
14.Kuidas hinnatakse BLX P/E suhtarvu ja EPS-i?
Bladex, Inc. kaubeldakse hetkel hinna ja kasumi suhtarvuga (P/E) --, mis põhineb viimase kaheteistkümne kuu aktsiakasumil (EPS) --. P/E arvutatakse aktsiahinna jagamisel EPS-iga ja see näitab, kui palju investorid täna maksavad iga Bladex, Inc. tuluühiku eest. Ettevõtte BLX P/E ja EPS võrdlemine teiste -- ettevõtete omadega aitab investoritel hinnata, kas ettevõtte väärtus on rikkalik või atraktiivne.

Avastage rohkem USA aktsiaid

Suurim turukapitalisatsioon

Vaadake USA aktsiaid, millel on kõrgeim turukapitalisatsioon

Kõige aktiivsemalt kaubeldud

Avastage täna enimkaubeldud USA aktsiad

Suurimad tõusjad

Sirvige tänaseid USA aktsiaturu suurimaid tõusjaid

5 parimat krüptovaluutat

Avastage kõrgeima turukapitalisatsiooniga krüptovaluutasid

Lahtiütlus

Sellel lehel kuvatav aktsiahinna teave on esitatud ainult viitamise eesmärgil ning võib olla hilinenud või erineda reaalajas turuandmetest. Hinnad, graafikud ja seotud näitajad ei ole investeerimisnõustamine ning neile ei tohiks tugineda kauplemis- ega investeerimisotsuste tegemisel. MEXC ei vastuta kahjude eest, mis tulenevad sellel lehel esitatud aktsiahinna teabest. Enne investeerimisotsuste tegemist tutvuge ametlike turuallikatega või konsulteerige litsentseeritud finantsspetsialistidega.

BLX/USD kalkulaator

Summa

BLX
BLX
USD
USD

1 BLX = 59.623 USD