WEBTOON Entertainment Inc. (WBTN)
Son yenilənmə: 2026-10-22 20:48:20. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
WEBTOON Entertainment Inc. (WBTN) MISCELLANEOUS PUBLISHING sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $9.49 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $1.30B, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $7.85 ilə $18.93 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$1.30B | |
$9.74 | |
$25.66 | |
$6.75 | |
$9.84 | |
381.04K | |
450.02K | |
-- | |
$18.93 | |
$7.85 | |
-- | |
-- |
WEBTOON Entertainment Inc. (WBTN) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
WEBTOON Entertainment Inc. (WBTN) səhmləri, 2026-10-22 20:41:00 tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $9.50 qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $9.84 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 3.46% ($0.34) azalma hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra WBTN üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən aşağı mövqeyindədir və iş saatlarından sonra cüziəhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
WEBTOON Entertainment Inc. (WBTN) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə WEBTOON Entertainment Inc. (WBTN) qiyməti $10.02 səviyyəsindən $9.49 səviyyəsinə hərəkət edərək 5.29% ($0.53) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $8.51 ilə $10.47 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun orta həddə yaxın həddindədir və bu, kəskin azalma olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 485.74 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə aşağı dəyişiklik deməkdir və daha aşağı ticarət aktivliyinə işarə edir.
WBTN 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 14.8%
WBTN hazırda $9.49 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $7.85 ilə 52 həftəlik maksimum $18.93 arasındakı diapazonun 14.8% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
WEBTOON Entertainment Inc. (WBTN) nədir?
Webtoon Entertainment Inc — yaradıcılar və istifadəçilərdən ibarət canlı bir community-nin yeni məzmunu kəşf etdiyi, yaratdığı və paylaşdığı hekayələr platformasıdır. O, hekayə yazma formatını inqilabi şəkildə dəyişərək və məzmun yaratmağı və nəşri demokratikləşdirərək, dünyanın hər yerindəki yaradıcıları fəal istifadəçilərlə birləşdirərək mədəni hərəkatın qabaqcılını təşkil edib.
WEBTOON Entertainment Inc. məlumat
| Sənaye | MISCELLANEOUS PUBLISHING |
| Əməkdaşlar | 1800 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də WEBTOON Entertainment Inc. (WBTN) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real WEBTOON Entertainment Inc. (WBTN) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün WEBTOON Entertainment Inc. (WBTN) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.WBTN bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi WBTN qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı WBTN qiyməti nə qədərdir?
5.WBTN hazırda ticarət olunur?
6.WBTN 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.WEBTOON Entertainment Inc. hansı sektora aiddir?
8.WEBTOON Entertainment Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.WBTN P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.WEBTOON Entertainment Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
WBTN Səhm kalkulyatoru
WBTN səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
WBTN səhmi - ABŞ dolları
1.00 WBTN səhm = 9.49 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


