
Sinda Ltd. (SIND)
Son yenilənmə: 2026-10-22 22:05:22. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Sinda Ltd. (SIND) Qızıl və Gümüş Filizləri sektorunda fəaliyyət göstərir və NYSE birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $11.45 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $1.72B, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $10.03 ilə $18.95 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$1.72B | |
$11.30 | |
$18.95 | |
$10.03 | |
$11.47 | |
115.24K | |
131.36K | |
-- | |
$18.95 | |
$10.03 | |
-- | |
-- |
Sinda Ltd. (SIND) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
Sinda Ltd. (SIND) səhmləri, 2026-10-22 20:41:00 tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $14.45 qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $11.47 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 25.94% ($2.97) yüksəlmə hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra SIND üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən yuxarı mövqeyindədir və iş saatlarından sonra müsbətəhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
Sinda Ltd. (SIND) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Sinda Ltd. (SIND) qiyməti $13.68 səviyyəsindən $11.45 səviyyəsinə hərəkət edərək 16.34% ($2.23) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $10.69 ilə $14.10 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, kəskin azalma olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 54.96 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə aşağı dəyişiklik deməkdir və daha aşağı ticarət aktivliyinə işarə edir.
SIND 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 15.9%
SIND hazırda $11.45 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $10.03 ilə 52 həftəlik maksimum $18.95 arasındakı diapazonun 15.9% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Sinda Ltd. (SIND) nədir?
Sinda Ltd şirkəti Meksikada mineral koncessiyalarının əldə edilməsi, kəşfiyyatı və inkişafına yönəlmiş kəşfiyyat mərhələsində olan bir şirkətdir. Şirkət Meksikanın Guanajuato gümüş zolağında yerləşən gümüş-qızıl layihəsi üzrə dağ-mədən koncessiyaları və kəşfiyyat və istismar hüquqlarına malikdir. Onun əsas aktivini kəşfiyyat mərhələsində olan Sinda Əmlakı – gümüş layihəsi təşkil edir.
Sinda Ltd. məlumat
| Sənaye | Qızıl və Gümüş Filizləri |
| Birja | NYSE |
MEXC-də Sinda Ltd. (SIND) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Sinda Ltd. (SIND) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Sinda Ltd. (SIND) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.SIND bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi SIND qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı SIND qiyməti nə qədərdir?
5.SIND hazırda ticarət olunur?
6.SIND 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Sinda Ltd. hansı sektora aiddir?
8.Sinda Ltd. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.SIND P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Sinda Ltd. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
SIND Səhm kalkulyatoru
SIND səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
SIND səhmi - ABŞ dolları
1.00 SIND səhm = 11.445 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.

