Anywhere Real Estate Inc. (HOUS)
Son yenilənmə: 2026-10-21 20:06:40. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Anywhere Real Estate Inc. (HOUS) REAL ESTATE AGENTS & MANAGERS (FOR OTHERS) sektorunda fəaliyyət göstərir və NYSE birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda -- qiymətindədir, bazar kapitallaşması --, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti -- ilə -- arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- |
Anywhere Real Estate Inc. (HOUS) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
Anywhere Real Estate Inc. (HOUS) səhmləri, -- tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $-- qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $-- bağlanış qiyməti ilə müqayisədə -- hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra HOUS üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən -- mövqeyindədir və iş saatlarından sonra --əhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
Anywhere Real Estate Inc. (HOUS) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Anywhere Real Estate Inc. (HOUS) qiyməti $14.29 səviyyəsindən $17.64 səviyyəsinə hərəkət edərək 23.44% ($3.35) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $13.71 ilə $18.03 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, güclü yüksəliş olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 6.84 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
Anywhere Real Estate Inc. (HOUS) nədir?
Anywhere Real Estate Inc. yaşayış mənzillərinin daşınmaz əmlakı sahəsində fəaliyyət göstərir, brokerlik, köçürmə, titul və hesablaşmalar üzrə xidmətlərə, həmçinin ipoteka və titul sığortası layihələrinə diqqət yetirir. Şirkət illik təxminən 1 milyon ev satışı prosesini dəstəkləyir. Brendlərə Better Homes and Gardens, CENTURY 21, Coldwell Banker, Corcoran, ERA və Sotheby's International Realty daxildir. Gəlirlər əsasən mövcud ev alış-satış əməliyyatlarından əldə olunur. Fəaliyyət Anywhere Brendləri (franşizalar), Anywhere Məsləhətçilər (özəl brokerlik) və Anywhere İnteqrasiya Olunmuş Xidmətlər (titul və hesablaşmalar) şəklində seqmentlərə bölünür.
Anywhere Real Estate Inc. məlumat
| Sənaye | REAL ESTATE AGENTS & MANAGERS (FOR OTHERS) |
| Əməkdaşlar | 7905 |
| Birja | NYSE |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Anywhere Real Estate Inc. (HOUS) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Anywhere Real Estate Inc. (HOUS) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Anywhere Real Estate Inc. (HOUS) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.HOUS bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi HOUS qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı HOUS qiyməti nə qədərdir?
5.HOUS hazırda ticarət olunur?
6.HOUS 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Anywhere Real Estate Inc. hansı sektora aiddir?
8.Anywhere Real Estate Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.HOUS P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Anywhere Real Estate Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
HOUS Səhm kalkulyatoru
HOUS səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
HOUS səhmi - ABŞ dolları
1.00 HOUS səhm = 0 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


