Fusemachines Inc. (FUSE)
Son yenilənmə: 2026-10-23 11:30:01. Qiymətlər ən son bazaröncəsi ticarət məlumatlarını əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Fusemachines Inc. (FUSE) SERVICES-COMPUTER INTEGRATED SYSTEMS DESIGN sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $0.34 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $11.70M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $0.32 ilə $4.25 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$11.70M | |
$0.34 | |
$12.90 | |
$0.32 | |
$0.34 | |
30.00 | |
2.33M | |
-- | |
$4.25 | |
$0.32 | |
-- | |
-- |
Fusemachines Inc. (FUSE) Bazaröncəsi səhm qiyməti
Fusemachines Inc. (FUSE) Bazaröncəsi ticarətdə 2026-10-23 08:01:00 tarixinə $0.34 qiymətinə alınıb-satılır, bu da əvvəlki $0.34 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 0.59% ($0.00) yüksəlmə hərəkət deməkdir
Bazaröncəsi ticarət investorların müntəzəm sessiya başlamazdan əvvəl FUSE üçün hansı qiyməti müəyyən etdiyini göstərir. Cari bazaröncəsi qiymət əvvəlki bağlanışa nəzərən yuxarı mövqeyindədir, bu isə erkən ticarətdə müsbət əhval-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
Fusemachines Inc. (FUSE) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Fusemachines Inc. (FUSE) qiyməti $0.36 səviyyəsindən $0.34 səviyyəsinə hərəkət edərək 5.79% ($0.02) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $0.32 ilə $0.40 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, kəskin azalma olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 92.15 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə aşağı dəyişiklik deməkdir və daha aşağı ticarət aktivliyinə işarə edir.
FUSE 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 0.4%
FUSE hazırda $0.34 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $0.32 ilə 52 həftəlik maksimum $4.25 arasındakı diapazonun 0.4% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Fusemachines Inc. (FUSE) nədir?
Fusemachines Inc. korporativ AI məhsul və həllərin təminatçısıdır. Şirkət az təmin olunmuş icmalarda yüksək keyfiyyətli AI təhsili təqdim edir və qurumların AI ilə öz tam potensialına çatmasına köməklik göstərir. Şirkətin məhsullarına AI Studio, Answer Gen, GenAI Engines və digərlər daxildir.
Fusemachines Inc. məlumat
| Sənaye | SERVICES-COMPUTER INTEGRATED SYSTEMS DESIGN |
| Əməkdaşlar | 270 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Fusemachines Inc. (FUSE) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Fusemachines Inc. (FUSE) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Fusemachines Inc. (FUSE) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.FUSE bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi FUSE qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı FUSE qiyməti nə qədərdir?
5.FUSE hazırda ticarət olunur?
6.FUSE 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Fusemachines Inc. hansı sektora aiddir?
8.Fusemachines Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.FUSE P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Fusemachines Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
FUSE Səhm kalkulyatoru
FUSE səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
FUSE səhmi - ABŞ dolları
1.00 FUSE səhm = 0.34 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


