CREXENDO INC. (CXDO)
Son yenilənmə: 2026-10-21 23:44:20. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
CREXENDO INC. (CXDO) Telefon Rabitəsi (Radiotelefon Yoxdur) sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $5.86 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $184.89M, P/E nisbəti isə 45.50 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $5.35 ilə $11.23 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$184.89M | |
$5.93 | |
$12.78 | |
$1.24 | |
$5.88 | |
204.30K | |
334.38K | |
45.50 | |
$11.23 | |
$5.35 | |
-- | |
-- |
CREXENDO INC. (CXDO) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
CREXENDO INC. (CXDO) səhmləri, 2026-10-21 23:42:00 tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $5.91 qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $5.88 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 0.48% ($0.03) yüksəlmə hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra CXDO üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən yaxın mövqeyindədir və iş saatlarından sonra müsbətəhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
CREXENDO INC. (CXDO) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə CREXENDO INC. (CXDO) qiyməti $5.91 səviyyəsindən $5.86 səviyyəsinə hərəkət edərək 0.80% ($0.05) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $5.35 ilə $6.05 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə enmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 205.33 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
CXDO 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 8.7%
CXDO hazırda $5.86 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $5.35 ilə 52 həftəlik maksimum $11.23 arasındakı diapazonun 8.7% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
CREXENDO INC. (CXDO) nədir?
Crexendo Inc — bulud kommunikasiyaları, UCaaS, zəng mərkəzləri, əməkdaşlıq xidmətləri və digər bulud biznes xidmətlərinin təminatçısıdır. Şirkət iki seqment üzərində fəaliyyət göstərir: Bulud telekommunikasiyaları və Proqram Həlləri. Onun bulud telekommunikasiyaları seqmenti müxtəlif yüksəksürətli internet bağlantısı üzərindən IP və ya bulud texnologiyasından istifadə edən müəssisələr üçün aparat, proqram təminatı və vahid kommunikasiya həlləri təklif edir. Proqram Həlləri seqmenti proqram lisenziyaları, proqramın saxlanma dəstəyi və peşəkar xidmətlərdən gəlir əldə etməklə məşğul olur. O, müştərilərə dəstək və digər yardımçı xidmətlər üzərindən abunə və saxlanma dəstəyi gəliri əldə edir. Şirkət öz məhsullarına zəmanət verir. Gəlirlərinin əksəriyyəti Bulud telekommunikasiyaları seqmentindən əldə olunur.
CREXENDO INC. məlumat
| Sənaye | Telefon Rabitəsi (Radiotelefon Yoxdur) |
| Əməkdaşlar | 193 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də CREXENDO INC. (CXDO) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real CREXENDO INC. (CXDO) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün CREXENDO INC. (CXDO) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.CXDO bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi CXDO qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı CXDO qiyməti nə qədərdir?
5.CXDO hazırda ticarət olunur?
6.CXDO 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.CREXENDO INC. hansı sektora aiddir?
8.CREXENDO INC. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.CXDO P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.CREXENDO INC. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
CXDO Səhm kalkulyatoru
CXDO səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
CXDO səhmi - ABŞ dolları
1.00 CXDO səhm = 5.863 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


