Bankunited, Inc. (BKU)
Son yenilənmə: 2026-10-23 07:27:40. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Bankunited, Inc. (BKU) SAVINGS INSTITUTION, FEDERALLY CHARTERED sektorunda fəaliyyət göstərir və NYSE birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $43.78 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $3.00B, P/E nisbəti isə 11.64 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $36.71 ilə $52.11 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$3.00B | |
$41.80 | |
$52.11 | |
$13.47 | |
$42.08 | |
910.07K | |
850.40K | |
11.64 | |
$52.11 | |
$36.71 | |
3.04% | |
-- |
Bankunited, Inc. (BKU) səhminin son bağlanış qiyməti
Bankunited, Inc. (BKU), 2026-10-22 23:31:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $42.08 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $42.08 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı BKU $13.47 ilə $52.11 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 910.07K səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti yuxarı həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun orta həddinə yaxın olub.
Bankunited, Inc. (BKU) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Bankunited, Inc. (BKU) qiyməti $41.03 səviyyəsindən $43.78 səviyyəsinə hərəkət edərək 6.70% ($2.75) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $40.83 ilə $43.86 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, güclü yüksəliş olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 1.23 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
BKU 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 45.9%
BKU hazırda $43.78 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $36.71 ilə 52 həftəlik maksimum $52.11 arasındakı diapazonun 45.9% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Bankunited, Inc. (BKU) nədir?
BankUnited Inc, bir tamamilə sahib olduğu ögey şirkəti olan BankUnited ilə bank holdinq şirkətidir. Bank, Florida ərazisində və Nyu-York şəhərində yerləşən bank mərkəzləri vasitəsilə tam çeşidli bank xidmətləri göstərir. Şirkət kommersiya yönümlü regional bankdır və kiçik və orta həcmli bizneslərə diqqət yetirir, eyni zamanda milli səviyyədə müəyyən kommersiya kreditləri və depozit məhsulları təqdim edir. Bank, Cənub-Şərq regionuna yönəlmiş Atlanta ofisinin vasitəsilə kompleks kommersiya kreditləri və depozit məhsullarının, milli platformalar üzərindən müəyyən kommersiya kreditləri və depozit məhsullarının, həmçinin onlayn kanal vasitəsilə müəyyən istehlakçı depozit məhsullarının təklifini həyata keçirir.
Bankunited, Inc. məlumat
| Sənaye | SAVINGS INSTITUTION, FEDERALLY CHARTERED |
| Əməkdaşlar | 1803 |
| Birja | NYSE |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Bankunited, Inc. (BKU) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Bankunited, Inc. (BKU) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Bankunited, Inc. (BKU) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.BKU bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi BKU qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı BKU qiyməti nə qədərdir?
5.BKU hazırda ticarət olunur?
6.BKU 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Bankunited, Inc. hansı sektora aiddir?
8.Bankunited, Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.BKU P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Bankunited, Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
BKU Səhm kalkulyatoru
BKU səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
BKU səhmi - ABŞ dolları
1.00 BKU səhm = 43.781 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.



