ALIT

Alight, Inc. (ALIT)

NYSE
$14.06
$-0.19
(-1.34%)
Turg suletud
Alight, Inc. (ALIT) reaalajas hinnagraafik
Viimati värskendatud: ⁦2026-08-28 22:11:00⁩. Hinnad kajastavad viimaseid sulgemisandmeid ja uuendamine jätkub järgmisel kauplemispäeval. Aktsiahindade andmed pärinevad Massive'ilt.

Peamised turuandmed

$382.14M

$14.21

$266.80

$9.58

$14.21

$-0.19

-1.34%

313K

Alight, Inc. (ALIT) aktsia hind täna

Alight, Inc. (ALIT) kaubeldakse 2026-08-28 21:30:00 hinnaga $14.06, mis peegeldab -1.34% muutust ($-0.19) võrreldes eelmise sulgemisega.

Lühiajaliselt on aktsia viimase nelja nädala jooksul näidanud -23.07% tootlust. Viimase 12 kuu jooksul on Alight, Inc. registreeritud -81.93% hinnamuutus, mis näitab Nõrk tootlust võrreldes laiema turuga.

Alight, Inc. (ALIT) 7-päevased aktsiahinna muutused

Viimase seitsme päeva jooksul on Alight, Inc. kauplemine toimunud lühiajalises vahemikus, mida kujundab Teenused - äriteenused, Nec sektori turu sentiment. Selle perioodi jooksul liikus aktsia oma eelmiselt sulgemishinnalt $14.22 viimase registreeritud hinnani $14.06, mis peegeldab päevast muutust suuruses -1.34%. Päevased liikumised toovad esile kauplemismahu (313,265) muutusi, investorite positsioone ja reaktsioone makromajanduslikele uuendustele.

Liikumishoo seisukohast on ALIT viimase kuu jooksul -23.07% tootlust näidanud ja viimase 12 kuu jooksul -81.93% muutust näidanud, mis näitab Nõrk trendi võrreldes laiema sektori konkurentidega.

Kuidas osta Alight, Inc. (ALIT)

MEXC-is saate ALIT osta ja kaubelda kolme lihtsa sammuga:

1. samm: Looge ja kinnitage oma MEXC konto
1. samm: Looge ja kinnitage oma MEXC konto
Registreeruge MEXC-is ja viige läbi nõutav isikusamasuse tuvastamine (KYC). See tagab täieliku juurdepääsu kauplemisfunktsioonidele ja turvalistele rahastamisvõimalustele.
2. samm: Tehke kontole sissemakse
2. samm: Tehke kontole sissemakse
Valige oma eelistatud makseviis, et lisada USDT või muid toetatud varasid oma MEXC rahakotti. Krüptoraha sissemakse on alustamiseks kiireim viis.
3. samm: Otsige ALIT ja teostage oma tehing
3. samm: Otsige ALIT ja teostage oma tehing
Avage kauplemisleht, sisestage otsinguribale ALIT ja ALIT ostusumma. Esitage turuhinnaga order koheseks täitmiseks või limiithinnaga ostmiseks oma sihthinnaga.

Mis on Alight, Inc. (ALIT)?

Alight Inc on tehnoloogiaga toetatud teenusettevõte, mis pakub inimkapitali juhtimise lahendusi mitmetele keerukatele organisatsioonidele. See hõlmab töötajate hüvitiste (nt tervise-, varandus- ja puhkusehüvitiste) lahenduste rakendamist ja haldamist ning tegutseb praegu ühes aruandlusalas – Tööandja Lahendused. Ettevõte lõpetas Alight'i Professionaalsed Teenused segmenti ja Alight'i Palgaarvestuse ja HCM Väljastatud Teenuste äriühingu müügi Tööandja Lahenduste segmendis. Ettevõte tegutseb nii Ameerika Ühendriikide osariikides kui ka rahvusvahelistel turgudel.

Alight, Inc. teave

Tööstus
Teenused - äriteenused, Nec
Töötajad
9,500
Sektor
Teenused - äriteenused, Nec
Ettevõtte veebisait

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

1.Milline on praegune Alight, Inc. aktsia hind?
Alight, Inc. (Common Stock) viimane kauplemishind on $ 14.06, võrreldes eelmise sulgemishinnaga, milleks oli $ 14.21. See tähendab, et aktsia on täna liikunud -1.34%. Päevast hinnauuendust ja hiljutist ALIT kauplemistegevust saab jälgida sellel lehel reaalajas graafiku ja noteeringute jaotises.
2.Kas Alight, Inc. aktsia hind tõuseb või langeb?
Hiljutisi tulemusi vaadates on ALIT viimase kuu jooksul toonud -23.07% tootlust, viimase kuue kuu jooksul -22.03% ja viimase aasta jooksul -81.93%. Need näitajad kajastavad ainult aktsiahinna muutusi, mitte dividendide mõju. Üheskoos kirjeldavad need Nõrk hinnaliikumist Alight, Inc. aktsia puhul, kuid pidage meeles, et varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi.
3.Kus ALIT praegu asub võrreldes oma 52 nädala kõrgeima ja madalaima tasemega?
Viimase 52 nädala jooksul on Alight, Inc. kaubelnud madalaima väärtuse $ 9.58 ja kõrgeima väärtuse $ 82.90 vahel. See 52 nädala vahemik aitab näidata, kus paikneb tänane aktsia hind võrreldes hiljutiste kõrgeimate ja madalaimate väärtustega, ning investorid kasutavad seda sageli aktsia volatiilsuse, võimalike toetus- ja vastupanutasemete ning selle hindamiseks, kas ALIT on praegu oma üheaastase kauplemisvahemiku ülemisele või alumisele piirile lähemal.
4.Kuidas liigitatakse Alight, Inc. sektori ja tööstusharu järgi?
Alight, Inc. on liigitatud Teenused - äriteenused, Nec sektorisse. Praktikas tähendab see, et Alight, Inc. on rühmitatud teiste ettevõtetega, mis teenindavad sarnaseid lõppturge ning tegutsevad võrreldavates konkurentsi- ja regulatiivsetes tingimustes. Investorite jaoks aitab ALIT sektori tundmine kaasa portfelli hajutamisele, võrdlustele sarnaste ettevõtetega ning arusaamisele, kuidas Teenused - äriteenused, Nec sektorit mõjutavad laiemad suundumused võivad mõjutada Alight, Inc. tulemuslikkust.
5.Millisel börsil on Alight, Inc. noteeritud ja kui suur on selle turuväärtus?
Alight, Inc. on noteeritud NYSE börsil aastal United States. $ 382.14M turukapitalisatsiooni põhjal on ettevõte klassifitseeritud Small-cap aktsiaks. Turukapitalisatsioon annab kiire ülevaate Alight, Inc. ettevõtte suurusest ja olulisusest aktsiaturul ning investorid ja indeksipakkujad kasutavad seda sageli portfellide või võrdlusaluste koostamisel.
6.Mida ütleb ALIT ettevõtte EPS investoritele ettevõtte kasumlikkuse kohta?
Viimase kaheteistkümne kuu $ -76.05 aktsiakasum võtab kokku, kui palju kasumit Alight, Inc. aktsia kohta on viimase aasta jooksul teenitud. Aja jooksul kasvav aktsiakasum võib viidata kasumlikkuse paranemisele või efektiivsetele aktsiate tagasiostudele, samas kui muutumatu või langev aktsiakasum võib viidata aeglasemale kasvule või marginaalisurvele. Aktsiapõhine tootlus on hindamisnäitajate, näiteks P/E, oluline sisend ning seda jälgitakse sageli tuluteadete ajal tähelepanelikult.
7.Kuidas saan aja jooksul jälgida Alight, Inc. ettevõtte finantstulemusi?
Alight, Inc. finantstulemuste jälgimiseks vaatavad investorid tavaliselt läbi kvartali- ja aastaaruanded, mis sisaldavad üksikasjalikke kasumiaruandeid, bilanssi ja rahavoogude aruandeid. Nende esitatud andmete kombineerimine sellel lehel kuvatavate peamiste turuandmetega – näiteks aktsiahinna trendid, P/E ja dividenditootlus – annab terviklikuma ülevaate sellest, kuidas ALIT toimib ja kuidas turg reageerib.
8.Millal on oodata Alight, Inc. tulude aruannet?
Alight, Inc. järgmine plaaniline tulude avaldamise eeldatav toimumine kuupäev on -- (kuupäeva võib ettevõte uuendada). Kasumiteated toimivad sageli ALIT olulise katalüsaatorina, kuna need annavad ajakohast teavet tulude, kasumlikkuse ja juhtkonna väljavaadete kohta.
9.Mis tavaliselt Alight, Inc. tuluaruannetes kajastub?
Alight, Inc. tulude aruanded sisaldavad tavaliselt peamisi näitajaid, nagu tulu, puhaskasum ja aktsiakasum, koos kommentaaridega segmentide tulemuslikkuse, marginaalide, rahavoogude ja tulevaste perioodide prognooside kohta. Investorid võrdlevad neid tulemusi turu ootuste ja varasemate perioodidega, et hinnata, kas ALIT ootused vastavad sellele, ületavad neid või jäävad alla ootuste.
10.Kuidas ma saan olla kursis Alight, Inc. tulemuste ja juhistega?
Saate Alight, Inc. ettevõttega kursis püsida, vaadates üle selle kvartalitulemuste pressiteated, kuulates või lugedes tulude ärakirju ning jälgides ettevõtte uudiseid ja esitatud materjale. Selle põhiteabe sidumine ALIT lehel olevate hinna ja tootluse andmetega aitab teil näha, kuidas uus teave aktsias kajastub.
11.Kas Alight, Inc. maksab oma aktsionäridele regulaarselt sularahas dividende?
Alight, Inc. Paying. Viimaste andmete kohaselt on aktsia eeldatav aastane sularahadividend $ 1.63 aktsia kohta ja praegune dividendimäär 0.1161 on hiljutise aktsiahinna juures. Dividende tavaliselt makstakse --, kuigi juhatus võib dividendipoliitikat igal ajal muuta. Tulule orienteeritud investorid jälgivad aktsia atraktiivsust dividende maksva investeeringuna sageli ALIT dividendide taset, väljamaksete sagedust ja kõiki tulevaste dividendide kohta käivaid teadaandeid.
12.Mille põhjal arvutatakse ALIT praegune dividendide tootlus ja dividendide väljamaksmise suhtarv?
Viimaste tulude andmete põhjal on ALIT dividendide tootlus 0.1161 ja dividendide väljamakse suhtarv -0.0215. Dividenditootlus näitab, kui palju rahalist tulu investor igal aastal dividendidena võrreldes aktsia praeguse hinnaga saab, mis aitab hinnata, kas tegemist on Alight, Inc. atraktiivse tuluga aktsiaga. Dividendide väljamaksmise suhtarv mõõdab, kui suur osa Alight, Inc. kasumist jaotatakse aktsionäridele dividendidena võrreldes sellega, kui suur osa jääb ettevõttesse reinvesteerimiseks, mis on oluline näitaja dividendide jätkusuutlikkuse ja tulevase dividendide kasvu ruumi kohta.
13.Mis laadi äriga on Alight, Inc. puhul tegu?
Alight, Inc. ettevõte on avalikult kaubeldud firma Teenused - äriteenused, Nec tööstusharus Teenused - äriteenused, Nec sektoris. See teenib tulu selle põhitegevusega seotud toodetest ja teenustest ning investorid saavad ettevõtte tegevuse, strateegia ja geograafilise ulatuse üksikasjaliku kirjelduse leida ettevõtte aastaaruandest ja muudest regulatiivsetest dokumentidest.
14.Kuidas hinnatakse ALIT P/E suhtarvu ja EPS-i?
Alight, Inc. kaubeldakse hetkel hinna ja kasumi suhtarvuga (P/E) --, mis põhineb viimase kaheteistkümne kuu aktsiakasumil (EPS) $ -76.05. P/E arvutatakse aktsiahinna jagamisel EPS-iga ja see näitab, kui palju investorid täna maksavad iga Alight, Inc. tuluühiku eest. Ettevõtte ALIT P/E ja EPS võrdlemine teiste Teenused - äriteenused, Nec ettevõtete omadega aitab investoritel hinnata, kas ettevõtte väärtus on rikkalik või atraktiivne.

Avastage rohkem USA aktsiaid

Suurim turukapitalisatsioon

Vaadake USA aktsiaid, millel on kõrgeim turukapitalisatsioon

5 parimat krüptovaluutat

Avastage kõrgeima turukapitalisatsiooniga krüptovaluutasid

Lahtiütlus

Sellel lehel kuvatav aktsiahinna teave on esitatud ainult viitamise eesmärgil ning võib olla hilinenud või erineda reaalajas turuandmetest. Hinnad, graafikud ja seotud näitajad ei ole investeerimisnõustamine ning neile ei tohiks tugineda kauplemis- ega investeerimisotsuste tegemisel. MEXC ei vastuta kahjude eest, mis tulenevad sellel lehel esitatud aktsiahinna teabest. Enne investeerimisotsuste tegemist tutvuge ametlike turuallikatega või konsulteerige litsentseeritud finantsspetsialistidega.

MEXC Aug 8: Share $500K

MEXC Aug 8: Share $500KMEXC Aug 8: Share $500K

Refer friends early to earn 888% APR and $3,888

ALIT/USD kalkulaator

Summa

ALIT
ALIT
USD
USD

1 ALIT = 14.056 USD