Safeguard Acquisition Corp. (SAC)
Son yenilənmə: 2026-10-24 13:47:40. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Safeguard Acquisition Corp. (SAC) BLANK CHECKS sektorunda fəaliyyət göstərir və NYSE birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $10.11 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $317.12M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $9.90 ilə $11.02 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$317.12M | |
$10.11 | |
$11.02 | |
$9.90 | |
$10.11 | |
7.00 | |
86.78K | |
-- | |
$11.02 | |
$9.90 | |
-- | |
-- |
Safeguard Acquisition Corp. (SAC) səhminin son bağlanış qiyməti
Safeguard Acquisition Corp. (SAC), 2026-10-23 23:00:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $10.11 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $10.11 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı SAC $9.90 ilə $11.02 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 7.00 səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti aşağı həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun aşağı həddinə yaxın olub.
Safeguard Acquisition Corp. (SAC) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Safeguard Acquisition Corp. (SAC) qiyməti $10.11 səviyyəsindən $10.11 səviyyəsinə hərəkət edərək 0.05% ($0.00) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $10.09 ilə $10.12 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun orta həddə yaxın həddindədir və bu, diapazon daxilində olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 130.21 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
SAC 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 18.4%
SAC hazırda $10.11 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $9.90 ilə 52 həftəlik maksimum $11.02 arasındakı diapazonun 18.4% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Safeguard Acquisition Corp. (SAC) nədir?
Safeguard Acquisition Corp, bir və ya daha çox biznes və ya müəssisə ilə əməkdaşlıq edərək, əməliyyatların həyata keçirilməsi məqsədilə yaradılmış yeni təşkil olunmuş boş çek şirkətidir.
Safeguard Acquisition Corp. məlumat
| Sənaye | BLANK CHECKS |
| Birja | NYSE |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Safeguard Acquisition Corp. (SAC) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Safeguard Acquisition Corp. (SAC) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Safeguard Acquisition Corp. (SAC) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.SAC bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi SAC qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı SAC qiyməti nə qədərdir?
5.SAC hazırda ticarət olunur?
6.SAC 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Safeguard Acquisition Corp. hansı sektora aiddir?
8.Safeguard Acquisition Corp. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.SAC P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Safeguard Acquisition Corp. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
SAC Səhm kalkulyatoru
SAC səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
SAC səhmi - ABŞ dolları
1.00 SAC səhm = 10.105 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


