Raytech Holding Limited (RAY)
Son yenilənmə: 2026-10-23 12:49:00. Qiymətlər ən son bazaröncəsi ticarət məlumatlarını əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Raytech Holding Limited (RAY) -- sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda -- qiymətindədir, bazar kapitallaşması --, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti -- ilə -- arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- |
Raytech Holding Limited (RAY) Bazaröncəsi səhm qiyməti
Raytech Holding Limited (RAY) Bazaröncəsi ticarətdə -- tarixinə $-- qiymətinə alınıb-satılır, bu da əvvəlki $-- bağlanış qiyməti ilə müqayisədə -- hərəkət deməkdir
Bazaröncəsi ticarət investorların müntəzəm sessiya başlamazdan əvvəl RAY üçün hansı qiyməti müəyyən etdiyini göstərir. Cari bazaröncəsi qiymət əvvəlki bağlanışa nəzərən -- mövqeyindədir, bu isə erkən ticarətdə -- əhval-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
Raytech Holding Limited (RAY) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Raytech Holding Limited (RAY) qiyməti $2.70 səviyyəsindən $2.80 səviyyəsinə hərəkət edərək 3.70% ($0.10) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $2.57 ilə $2.90 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə yüksəlmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 15.25 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
Raytech Holding Limited (RAY) nədir?
Raytech Holding Ltd əsasən saç baxımı, kişilər üçün baxım və qadınlar üçün baxım məhsulları kimi müxtəlif məhsul çeşidlərinin dizaynı və istehsalı ilə məşğuldur. Şirkət geniş şəkildə şəxsi baxım üçün elektrik cihazları tədarük edir və topdan satır; bu cihazlar ümumilikdə yeddi kateqoriyaya bölünür: saç düzümü seriyası, o cümlədən saç qurutma maşını, saç düzləşdirici və buruq salan; trimmer seriyası, o cümlədən üz tükləri götürən bıçaq, burun qırxan və qaş qırxan; kirpik qıvırıcı; boyun baxımı seriyası; dırnaq baxımı seriyası; alətlər və digər şəxsi baxım cihazları, məsələn, bədən və üz fırçası, sıfırlama fırçası, callus təmizləyici, sonik peeling, əlverişli ventilyator və başqaları. Raytech OEM və ODM çərçivəsində məhsullar istehsal edir.
Raytech Holding Limited məlumat
| Əməkdaşlar | 15 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Raytech Holding Limited (RAY) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Raytech Holding Limited (RAY) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Raytech Holding Limited (RAY) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.RAY bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi RAY qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı RAY qiyməti nə qədərdir?
5.RAY hazırda ticarət olunur?
6.RAY 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Raytech Holding Limited hansı sektora aiddir?
8.Raytech Holding Limited bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.RAY P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Raytech Holding Limited dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
RAY Səhm kalkulyatoru
RAY səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
RAY səhmi - ABŞ dolları
1.00 RAY səhm = 0 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.



