
Miluna Acquisition Corp. (MMTX)
Son yenilənmə: 2026-10-25 01:07:00. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Miluna Acquisition Corp. (MMTX) SERVICES-COMPUTER PROGRAMMING SERVICES sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $10.28 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $90.49M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $9.88 ilə $10.28 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$90.49M | |
$10.25 | |
$10.28 | |
$9.88 | |
$10.25 | |
5.63K | |
30.09K | |
-- | |
$10.28 | |
$9.88 | |
-- | |
-- |
Miluna Acquisition Corp. (MMTX) səhminin son bağlanış qiyməti
Miluna Acquisition Corp. (MMTX), 2026-10-23 20:25:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $10.25 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $10.25 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı MMTX $9.88 ilə $10.28 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 5.63K səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti yuxarı həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun yuxarı həddinə yaxın olub.
Miluna Acquisition Corp. (MMTX) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Miluna Acquisition Corp. (MMTX) qiyməti $10.22 səviyyəsindən $10.28 səviyyəsinə hərəkət edərək 0.59% ($0.06) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $10.22 ilə $10.28 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə yüksəlmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 75.57 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
MMTX 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 100.0%
MMTX hazırda $10.28 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $9.88 ilə 52 həftəlik maksimum $10.28 arasındakı diapazonun 100.0% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Miluna Acquisition Corp. (MMTX) nədir?
Miluna Alınma Korporasiyası boş çek şirkətidir.
Miluna Acquisition Corp. məlumat
| Sənaye | SERVICES-COMPUTER PROGRAMMING SERVICES |
| Əməkdaşlar | 2 |
| Birja | NASDAQ |
MEXC-də Miluna Acquisition Corp. (MMTX) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Miluna Acquisition Corp. (MMTX) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Miluna Acquisition Corp. (MMTX) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.MMTX bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi MMTX qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı MMTX qiyməti nə qədərdir?
5.MMTX hazırda ticarət olunur?
6.MMTX 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Miluna Acquisition Corp. hansı sektora aiddir?
8.Miluna Acquisition Corp. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.MMTX P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Miluna Acquisition Corp. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
MMTX Səhm kalkulyatoru
MMTX səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
MMTX səhmi - ABŞ dolları
1.00 MMTX səhm = 10.28 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


