Medallion Financial Corp. (MFIN)
Son yenilənmə: 2026-10-24 03:04:00. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Medallion Financial Corp. (MFIN) Maliyyə Xidmətləri sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $11.41 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $257.15M, P/E nisbəti isə 8.03 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $7.85 ilə $12.26 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$257.15M | |
$11.31 | |
$12.26 | |
$1.29 | |
$11.32 | |
36.95K | |
68.09K | |
8.03 | |
$12.26 | |
$7.85 | |
4.52% | |
-- |
Medallion Financial Corp. (MFIN) səhminin son bağlanış qiyməti
Medallion Financial Corp. (MFIN), 2026-10-23 23:31:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $11.32 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $11.32 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı MFIN $1.29 ilə $12.26 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 36.95K səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti yuxarı həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun yuxarı həddinə yaxın olub.
Medallion Financial Corp. (MFIN) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Medallion Financial Corp. (MFIN) qiyməti $11.03 səviyyəsindən $11.41 səviyyəsinə hərəkət edərək 3.41% ($0.38) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $10.89 ilə $11.48 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə yüksəlmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 40.33 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə aşağı dəyişiklik deməkdir və daha aşağı ticarət aktivliyinə işarə edir.
MFIN 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 80.6%
MFIN hazırda $11.41 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $7.85 ilə 52 həftəlik maksimum $12.26 arasındakı diapazonun 80.6% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Medallion Financial Corp. (MFIN) nədir?
Medallion Financial Corp maliyyə şirkətidir ki, müxtəlif sənayedə kreditlər verir və onların xidmətini təmin edir. Beş fəaliyyət seqmenti bunlardır: (1) istirahət, (2) ev təmiri, (3) kommersiya, (4) taksi medalyonu və (5) strateji tərəfdaşlıq kreditləri. Şirkət ən çox gəliri İstirahət seqmentindən əldə edir.
Medallion Financial Corp. məlumat
| Sənaye | Maliyyə Xidmətləri |
| Əməkdaşlar | 179 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Medallion Financial Corp. (MFIN) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Medallion Financial Corp. (MFIN) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Medallion Financial Corp. (MFIN) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.MFIN bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi MFIN qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı MFIN qiyməti nə qədərdir?
5.MFIN hazırda ticarət olunur?
6.MFIN 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Medallion Financial Corp. hansı sektora aiddir?
8.Medallion Financial Corp. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.MFIN P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Medallion Financial Corp. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
MFIN Səhm kalkulyatoru
MFIN səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
MFIN səhmi - ABŞ dolları
1.00 MFIN səhm = 11.406 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


