Lexicon Pharmaceuticals, Inc. (LXRX)
Son yenilənmə: 2026-10-24 17:55:00. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Lexicon Pharmaceuticals, Inc. (LXRX) Əczaçılıq preparatları sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $1.42 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $662.98M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $1.10 ilə $2.68 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$662.98M | |
$1.50 | |
$28.21 | |
$0.28 | |
$1.49 | |
2.32M | |
2.76M | |
-- | |
$2.68 | |
$1.10 | |
-- | |
-- |
Lexicon Pharmaceuticals, Inc. (LXRX) səhminin son bağlanış qiyməti
Lexicon Pharmaceuticals, Inc. (LXRX), 2026-10-23 23:40:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $1.49 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $1.49 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı LXRX $0.28 ilə $28.21 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 2.32M səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti aşağı həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun aşağı həddinə yaxın olub.
Lexicon Pharmaceuticals, Inc. (LXRX) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Lexicon Pharmaceuticals, Inc. (LXRX) qiyməti $1.65 səviyyəsindən $1.42 səviyyəsinə hərəkət edərək 14.24% ($0.23) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $1.37 ilə $1.68 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, kəskin azalma olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 1.71 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə aşağı dəyişiklik deməkdir və daha aşağı ticarət aktivliyinə işarə edir.
LXRX 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 19.9%
LXRX hazırda $1.42 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $1.10 ilə 52 həftəlik maksimum $2.68 arasındakı diapazonun 19.9% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Lexicon Pharmaceuticals, Inc. (LXRX) nədir?
Lexicon Pharmaceuticals Inc biopharmasevtik şirkətidir. O, insan xəstəliklərinin müalicəsi üçün farmasevtik məhsulların kəşfi, inkişafı və kommersiyalaşdırılması ilə məşğuldur. Onun bəzi dərman namizədləri arasında LX9211, oral yolla qəbul olunan kiçik molekulyar dərman namizədi, həmçinin LX9851, obezitet və onunla əlaqəli kardiometabolik xəstəliklərin müalicəsi üçün oral yolla qəbul olunan kiçik molekulyar dərman namizədi də var.
Lexicon Pharmaceuticals, Inc. məlumat
| Sənaye | Əczaçılıq preparatları |
| Əməkdaşlar | 81 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Lexicon Pharmaceuticals, Inc. (LXRX) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Lexicon Pharmaceuticals, Inc. (LXRX) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Lexicon Pharmaceuticals, Inc. (LXRX) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.LXRX bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi LXRX qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı LXRX qiyməti nə qədərdir?
5.LXRX hazırda ticarət olunur?
6.LXRX 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Lexicon Pharmaceuticals, Inc. hansı sektora aiddir?
8.Lexicon Pharmaceuticals, Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.LXRX P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Lexicon Pharmaceuticals, Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
LXRX Səhm kalkulyatoru
LXRX səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
LXRX səhmi - ABŞ dolları
1.00 LXRX səhm = 1.415 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


