
Collective Acquisition Corp. (CCAQ)
Son yenilənmə: 2026-10-22 20:46:40. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Collective Acquisition Corp. (CCAQ) BLANK CHECKS sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $10.60 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $213.46M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $10.38 ilə $10.88 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$213.46M | |
$10.49 | |
$10.88 | |
$10.38 | |
-- | |
428.00 | |
62.57K | |
-- | |
$10.88 | |
$10.38 | |
-- | |
-- |
Collective Acquisition Corp. (CCAQ) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
Collective Acquisition Corp. (CCAQ) səhmləri, 2026-10-22 20:01:00 tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $10.58 qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $0.00 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə -- hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra CCAQ üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən -- mövqeyindədir və iş saatlarından sonra müsbətəhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
Collective Acquisition Corp. (CCAQ) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Collective Acquisition Corp. (CCAQ) qiyməti $10.69 səviyyəsindən $10.60 səviyyəsinə hərəkət edərək 0.81% ($0.09) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $10.47 ilə $10.88 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə enmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 3.55 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
CCAQ 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 45.1%
CCAQ hazırda $10.60 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $10.38 ilə 52 həftəlik maksimum $10.88 arasındakı diapazonun 45.1% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Collective Acquisition Corp. (CCAQ) nədir?
Kollektiv Alım Korporasiyası boş çek şirkətidir.
Collective Acquisition Corp. məlumat
| Sənaye | BLANK CHECKS |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Collective Acquisition Corp. (CCAQ) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Collective Acquisition Corp. (CCAQ) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Collective Acquisition Corp. (CCAQ) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.CCAQ bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi CCAQ qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı CCAQ qiyməti nə qədərdir?
5.CCAQ hazırda ticarət olunur?
6.CCAQ 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Collective Acquisition Corp. hansı sektora aiddir?
8.Collective Acquisition Corp. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.CCAQ P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Collective Acquisition Corp. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
CCAQ Səhm kalkulyatoru
CCAQ səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
CCAQ səhmi - ABŞ dolları
1.00 CCAQ səhm = 10.603 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


