RAIN

Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. (RAIN)

NASDAQ
$0.97
$+0.38
(+57.34%)
Tavalliset markkinat
Reaaliaikainen Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. (RAIN) -hintakaavio

Viimeksi päivitetty: ⁦2026-09-22 19:57:40⁩. Hinnat heijastavat uusimpia tavanomaisia markkinatietoja. Osakehintatiedot on hankittu lähteestä Massive.

Yhteenveto

Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. (RAIN) toimii Muut teollisuus- ja kaupalliset koneet ja laitteet-sektorilla ja on Listattu NASDAQ. Osakkeen hinta on tällä hetkellä $0.97, markkina-arvo on $7.79M ja P/E-luku on --. Viimeisten 52 viikon aikana sen hinta on vaihdellut välillä $0.65$8.52. Tämä sivu kattaa sen viimeisimmän markkinasuoriutumisen, arvostuksen, hintatrendit ja yhtiötiedot.

Keskeiset markkinatiedot

$7.79M

$0.68

$23.90

$0.65

$0.66

61.88M

626.95K

--

$8.52

$0.65

--

--

Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. (RAIN) osakekurssi tänään

Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. (RAIN) treidataan tällä hetkellä hintaan $0.97 ajankohtana 2026-09-22 19:40:58, ylös 46.75% ($0.31) edellisen Sulje-hinnan $0.66 jälkeen

Tämän päivän säännöllisen treidaussession aikana RAIN on treidannut välillä $0.65 ja $23.90, ja treidausvolyymi on 61.88M osaketta. Nykyinen hinta on lähellä alaosaa tämän päivän vaihteluvälistä.

Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. (RAIN) 7 päivän osakekurssin muutos

Viimeisten seitsemän päivän aikana Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. (RAIN) siirtyi $0.74 tasolta $0.97 tasolle, mikä vastaa nousu 31.26% ($0.23).

Osakkeen hinta vaihteli ajanjakson aikana välillä $0.65 ja $1.48. Viimeisin hinta on lähellä keskikohtaa 7 päivän vaihteluvälistä, mikä viittaa vahva nousu.

Keskimääräinen päivittäinen volyymi oli 99.86 thousand osaketta, alas verrattuna edelliseen seitsemän päivän jaksoon, mikä osoittaa alempi treidausaktiivisuutta.

RAIN 52 viikon hintapositio

Positio alueella: 4.1%

52 viikon alin$0.65
52 viikon huippu$8.52

RAIN treidataan tällä hetkellä hintaan $0.97, mikä asettaa sen 4.1% matkasta 52 viikon pohjasta $0.65 52 viikon huippuun $8.52. Tämä prosenttiosuus kuvaa osakkeen suhteellista asemaa sen 52 viikon treidausalueella, ei sen arvostusta tai tulevaa kehitystä.

Mikä Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. (RAIN) on?

Rain Enhancement Technologies Holdco Inc toimii ionisaatiolla sateen tuottamisen teknologian kehittämisessä, valmistuksessa ja kaupallistamisessa. Tämä säämuokkausteknologia pyrkii tarjoamaan luotettavaa pääsyä veteen sekä muuttamaan liiketoimintaa, yhteiskuntaa ja planeettaa.

Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. tiedot

Ala
Muut teollisuus- ja kaupalliset koneet ja laitteet
Työntekijät
5
Pörssi
NASDAQ
Yhtiön verkkosivusto

Kuinka ostaa Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. (RAIN) osake MEXC-palvelussa

Kelpoiset sijoittajat voivat ostaa Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc.:n (RAIN) oikeita osakkeita MEXC RealStocks -palvelun kautta. Noudata näitä kolmea vaihetta avataksesi RealStocks-tilin, siirtääksesi USDT:tä ja tehdäksesi Yhdysvaltain osakkeiden toimeksiannon.

Vaihe 1: Avaa ja vahvista RealStocks-tilisi
Vaihe 1: Avaa ja vahvista RealStocks-tilisi
Kirjaudu sisään MEXC App, siirry kohtaan Treidaa → RealStocks ja valitse Avaa tili. Suorita vaadittu tilin avaamis- ja henkilöllisyyden vahvistusprosessi MEXC-kumppanin lisensoidun välittäjän kanssa.
Vaihe 2: Siirrä USDT:tä RealStocks-tilillesi
Vaihe 2: Siirrä USDT:tä RealStocks-tilillesi
Siirry kohtaan Lompakot → RealStocks ja siirrä USDT:tä Spot-tililtäsi RealStocks-tilillesi. RealStocks noteerataan USD:ssä, kun taas tilin rahoitus voidaan suorittaa USDT:llä.
Vaihe 3: Etsi RAIN ja tee toimeksianto
Vaihe 3: Etsi RAIN ja tee toimeksianto
Avaa RealStocks-treidaussivu ja hae RAIN. Valitse markkinatoimeksianto tai Rajatoimeksianto, syötä tarvittaessa hinta ja Määrä, tarkista toimeksiannon tiedot ja lähetä toimeksiantosi. Kun toimeksianto on täytetty, vastaavat oikeat osakkeet pidetään RealStocks-tililläsi.

Usein kysytyt kysymykset (UKK)

1.Mikä on yhtiön Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. (RAIN) osakkeen hinta tänään?
Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. (RAIN) treidataan tällä hetkellä hintaan $ 0.97, ylös 46.75% ($0.31) edellisen Sulje-hinnan $ 0.66 jälkeen. Päivänsisäiset hinnat päivittyvät reaaliajassa säännöllisten treidaustuntien aikana.
2.Nouseeko vai Laskeeko yhtiön RAIN osakkeen hinta tänään?
2026-09-22 19:40:58 tilanteen mukaan RAIN-osaketta treidataan hintaan $ 0.97, mikä on ylös 46.75% ($0.31) verrattuna edelliseen päätöskurssiin $ 0.66. Osaketta on treidattu $ 0.65$ 23.90 välillä tämän päivän normaalin kaupankäyntisession aikana. Aiemmat hintaliikkeet eivät takaa tulevia tuloksia.
3.Mikä on RAIN esimarkkinahinta?
2026-09-22 19:40:58 tilanteessa RAIN noteerataan hintaan $ 0.67 esimarkkinoiden treidauksessa, ylös 0.61% ($0.00) edellisen päätöskurssin $ 0.66 tasosta. Esimarkkinoiden hinnat heijastavat treidausaktiviteettia ennen varsinaisen kaupankäyntisession avautumista, ja niissä voi esiintyä heikompaa likviditeettiä ja suurempaa volatiliteettia.
4.Mikä on RAIN jälkipörssihinta?
2026-09-22 19:40:58-hetkellä RAIN käy kauppaa hintaan $ 0.68 jälkipörssissä, ylös 3.33% ($0.02) verrattuna varsinaisen kaupankäyntisession päätöskurssiin $ 0.66. Jälkipörssin hinnat voivat poiketa varsinaisen kaupankäyntisession avauskurssista alhaisemman likviditeetin ja laajempien osto- ja myyntitarjousten välisten spreadien vuoksi.
5.Käydäänkö yhtiön RAIN osakkeella kauppaa nyt?
RAIN-kauppoja käydään NASDAQ-pörssissä normaaleina aukioloaikoina maanantaista perjantaihin klo 9:30–16:00 ET, pois lukien yleiset vapaapäivät. Pre-market- ja jälkipörssitreidaus ovat myös Saatavilla valittujen välittäjien kautta näiden aikojen ulkopuolella.
6.Miten RAIN menestyy suhteessa 52 viikon huippuun ja pohjaan?
Viimeisten 52 viikon aikana RAIN on treidannut välillä, jossa alin on $ 0.65 ja ylin $ 8.52. Hinnalla $ 0.97 osake on 4.1% matkasta 52 viikon pohjasta 52 viikon huippuun, mikä antaa kontekstia sen nykyiselle hinnalle yhden vuoden treidausalueella.
7.Millä sektorilla Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. on?
Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. (RAIN) toimii Muut teollisuus- ja kaupalliset koneet ja laitteet-sektorilla. Sektoriluokitus auttaa sijoittajia vertaamaan sitä yhtiöihin, jotka altistuvat samankaltaisille markkinatrendeille ja kilpailuolosuhteille.
8.Mikä on Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc.:n markkina-arvo ja missä se on Listattu?
Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. on Listattu pörssissä NASDAQ markkina-arvolla $ 7.79M. Markkina-arvo kuvastaa kaikkien Maksamattomien osakkeiden kokonaismarkkina-arvoa, ja sitä käytetään yleisesti osakkeiden luokitteluun koon mukaan.
9.Miten RAIN on arvostettu P/E-luvun ja osakekohtaisen tuloksen perusteella?
RAIN treidaa P/E-suhteella --, joka perustuu viimeisten kahdentoista kuukauden osakekohtaiseen tulokseen EPS, joka on --. P/E-suhde vertaa osakekurssia osakekohtaiseen tulokseen ja on yleinen lähtökohta arvostuksen arvioimiseksi suhteessa verrokkeihin.
10.Maksaako Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. osinkoa?
Rain Enhancement Technologies Holdco, Inc. maksaa ilmoitetun vuotuisen käteisosingon -- osakkeelta, ja nykyinen osinkotuotto on --% viimeisimmän osakekurssin perusteella. Osinkopolitiikka voi muuttua hallituksen harkinnan mukaan.

Tutustu muihin Yhdysvaltain osakkeisiin

Suurin markkina-arvo

Katso Yhdysvaltain osakkeet, joilla on korkein markkina-arvo

Aktiivisimmin treidatut

Löydä tämän päivän aktiivisimmin treidatut Yhdysvaltain osakkeet

5 suosituinta kryptovaluuttaa

Tutustu kryptovaluuttoihin, joiden markkina-arvo on korkein

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Hae Osakkeet

RAIN Osakelaskuri

Arvioi arvo RAIN osakkeen ja USD:n välillä.

RAIN Osakkeet USD:ksi

RAIN Osakkeet
RAIN
RAIN
USD
USD
USD

1.00 RAIN osakkeet = 0.97 USD

Laskelmat ovat arvioita, jotka perustuvat viimeisimpään Saatavilla olevaan hintaan, ja ne ovat vain viitteellisiä.