SRZN

Surrozen, Inc. (SRZN)

NASDAQ
$33.68
$+17.61
(+108.97%)
Trgovanje po delovnem času
Grafikon cen Surrozen, Inc. v živo (SRZN)

Nazadnje posodobljeno: ⁦2026-09-24 20:39:00⁩. Cene odražajo najnovejše podatke o trgovanju po zaprtju trga. Podatki o cenah delnic so pridobljeni iz Massive.

Povzetek

Surrozen, Inc. (SRZN) deluje v sektorju BIOLOGICAL PRODUCTS, (NO DIAGNOSTIC SUBSTANCES) in je Na seznamu kotacij na NASDAQ. Delnica je trenutno ocenjena na $33.68, s tržno kapitalizacijo $206.86M in razmerjem P/E --. V zadnjih 52 tednih se je njena cena gibala od $11.39 do $35.49. Ta stran zajema njeno najnovejšo tržno uspešnost, vrednotenje, cenovne trende in informacije o podjetju.

Ključni podatki o trgu

$206.86M

$30.56

$210.00

$4.50

$16.16

11.17M

219.38K

--

$35.49

$11.39

--

--

Surrozen, Inc. (SRZN) Cena delnice po trgovanju

Surrozen, Inc. (SRZN) se v trgovanju po zaprtju trguje pri $33.89 na dan 2026-09-24 20:37:00, gor 109.72% ($17.73) od zaključka redne seje pri $16.16.

Trgovanje po zaprtju prikazuje, kako vlagatelji določajo ceno SRZN po koncu redne seje. Trenutna cena po zaprtju je nad glede na zaključek redne seje, kar kaže na pozitivno razpoloženje po zaprtju.

Surrozen, Inc. (SRZN) 7-dnevna sprememba cene delnice

V zadnjih sedmih dneh se je Surrozen, Inc. (SRZN) premaknil z $17.77 na $33.68, kar predstavlja dobiček v višini 89.52% ($15.91).

Delnica se je v tem obdobju trgovala med $16.11 in $35.49. Najnovejša cena je blizu zgornjega konca 7-dnevnega razpona, kar kaže na močno navzgor.

Povprečni dnevni volumen je znašal 151.67 thousand delnic, Navzdol v primerjavi s prejšnjim sedemdnevnim obdobjem, kar kaže na nižja trgovalno aktivnost.

SRZN 52-tedenska cenovna Pozicija

Pozicija v razponu: 92.5%

52-tedensko najnižje$11.39
52-tedenski vrh$35.49

SRZN trenutno trguje pri $33.68, kar ga uvršča 92.5% poti od 52-tedenske najnižje vrednosti $11.39 do 52-tedenske najvišje vrednosti $35.49. Ta odstotek odraža relativni položaj delnice znotraj njenega 52-tedenskega razpona trgovanja, ne pa njene vrednotenja ali prihodnje uspešnosti.

Kaj je Surrozen, Inc. (SRZN)?

Surrozen Inc je biotehnološko podjetje v klinični fazi, ki se zavezuje odkrivati in razvijati zdravila za selektivno modulacijo Wnt poti, ključnega mediatorja obnove tkiva, v širokem spektru organov in tkiv. Njegov izdelek v razvoju vključuje SZN-1326 (Fzd5/Lrp6, SWAP), SZN-413 in SZN-043 (E3/ASGR1, SWEETS).

Surrozen, Inc. Informacije

Panoga
BIOLOGICAL PRODUCTS, (NO DIAGNOSTIC SUBSTANCES)
Zaposleni
44
Borza
NASDAQ
Spletna stran podjetja

Kako kupiti delnico Surrozen, Inc. (SRZN) na MEXC

Upravičeni vlagatelji lahko kupijo prave delnice Surrozen, Inc. (SRZN) prek MEXC RealStocks. Sledite tem trem korakom, da odprete račun RealStocks, prenesete USDT in oddate naročilo za ameriške delnice.

1. korak: Odprite in preverite svoj račun RealStocks
1. korak: Odprite in preverite svoj račun RealStocks
Prijavite se v MEXC App, pojdite na Trgujte → RealStocks in izberite Odpri račun. Dokončajte zahtevani postopek odpiranja računa in preverjanja identitete pri licenciranem posredniku, partnerju MEXC.
2. korak: Prenesite USDT na svoj račun RealStocks
2. korak: Prenesite USDT na svoj račun RealStocks
Pojdite v Denarnice → RealStocks in prenesite USDT s svojega računa Spot na svoj račun RealStocks. RealStocks so kotirane v USD, medtem ko je financiranje računa mogoče opraviti z USDT.
3. korak: Poiščite SRZN in oddajte naročilo
3. korak: Poiščite SRZN in oddajte naročilo
Odprite trgovalno stran RealStocks in poiščite SRZN. Izberite tržno naročilo ali Naročilo z omejitvijo, po potrebi vnesite ceno in Količina, preglejte podrobnosti naročila in oddajte naročilo. Ko bo naročilo izvršeno, bodo ustrezne dejanske delnice shranjene na vašem računu RealStocks.

Pogosta vprašanja (FAQ)

1.Kakšna je danes cena delnice Surrozen, Inc. (SRZN) ?
Surrozen, Inc. (SRZN) se trenutno prodaja po ceni $ 33.68, gor 108.40% ($17.52) glede na prejšnji Zapri pri $ 16.16. Cene znotraj dneva se posodabljajo v realnem času med rednimi trgovalnimi urami.
2.Ali se delnica SRZN danes zvišuje ali znižuje?
Na dan 2026-09-24 20:37:00, se SRZN trguje pri $ 33.68, gor 108.40% ($17.52) glede na prejšnjo zaključno ceno $ 16.16. Delnica se je med današnjo redno sejo trgovala med $ 4.50 in $ 210.00. Pretekla gibanja cen ne zagotavljajo prihodnjih rezultatov.
3.Kaj je cena SRZN v predprodaji?
Na dan 2026-09-24 20:37:00, se SRZN v trgovanju v predprodaji trguje po ceni $ 30.01, gor 85.73% ($13.85) glede na prejšnji Zapri pri $ 16.16. Cene v predprodaji odražajo trgovalno aktivnost pred odprtjem redne seje in lahko doživijo nižjo likvidnost ter višjo volatilnost.
4.Kaj je cena SRZN po trgovanju?
Na dan 2026-09-24 20:37:00, se SRZN v trgovanju po zaključku seje trguje pri $ 33.89, gor 109.72% ($17.73) glede na zaključek redne seje pri $ 16.16. Cene po zaključku seje se lahko razlikujejo od otvoritvene cene redne seje zaradi nižje likvidnosti in širših razponov med ponudbo in povpraševanjem.
5.Ali se delnice SRZN trenutno trgujejo?
SRZN trguje na borzi NASDAQ med rednim delovnim časom, od ponedeljka do petka, od 9:30 do 16:00 ET, razen ob državnih praznikih. Predtržno trgovanje in trgovanje po rednem delovnem času sta prav tako Na voljo prek izbranih posrednikov izven teh ur.
6.Kje se nahaja SRZN glede na 52-tedensko najvišjo in najnižjo vrednost?
V zadnjih 52 tednih se je SRZN trgovalo med najnižjo vrednostjo $ 11.39 in najvišjo vrednostjo $ 35.49. Pri $ 33.68 je delnica na 92.5% poti od svoje 52-tedenske najnižje do svoje 52-tedenske najvišje vrednosti, kar zagotavlja kontekst za njeno trenutno ceno znotraj enoletnega razpona trgovanja.
7.V katerem sektorju je Surrozen, Inc.?
Surrozen, Inc. (SRZN) deluje v sektorju BIOLOGICAL PRODUCTS, (NO DIAGNOSTIC SUBSTANCES). Klasifikacija sektorjev vlagateljem pomaga Primerjaj to podjetje s podjetji, ki so izpostavljena podobnim tržnim trendom in konkurenčnim razmeram.
8.Kakšna je tržna kapitalizacija Surrozen, Inc. in kje je Na seznamu kotacij?
Surrozen, Inc. je Na seznamu kotacij na borzi NASDAQ s tržno kapitalizacijo $ 206.86M. Tržna kapitalizacija odraža skupno tržno vrednost vseh neporavnanih delnic in se pogosto uporablja za razvrščanje delnic po velikosti.
9.Kako je SRZN ovrednoten glede na razmerje P/E in EPS?
SRZN se trguje pri razmerju P/E --, na podlagi dobička na delnico za zadnjih dvanajst mesecev $ -29.80. Razmerje P/E primerja ceno delnice z dobičkom na delnico in je pogosta izhodiščna točka za ocenjevanje vrednotenja glede na primerljive družbe.
10.Ali Surrozen, Inc. izplačuje dividendo?
Surrozen, Inc. izplačuje navedeno letno denarno dividendo v višini $ 0.00 na delnico, pri čemer je trenutni dividendni donos 0.00% na podlagi najnovejše cene delnice. Dividendne politike se lahko spremenijo po presoji upravnega odbora.

Raziščite več ameriških delnic

Največja tržna kapitalizacija

Oglejte si ameriške delnice z najvišjo tržno kapitalizacijo

Najbolj aktivno trgovanje

Odkrijte današnje ameriške delnice, s katerimi se najbolj aktivno trguje

Najboljši dobitniki

Oglejte si današnje največje dobičkarje na ameriškem borznem trgu

Top 5 kriptovalut

Raziščite kriptovalute z najvišjo tržno kapitalizacijo

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Iskanje delnic

SRZN Kalkulator delnic

Ocenite vrednost med delnicami SRZN in USD.

SRZN delnice v USD

Delnice SRZN
SRZN
SRZN
USD
USD
USD

1.00 SRZN delnic = 33.677 USD

Izračuni so ocene, ki temeljijo na najnovejši Na voljo ceni, in so samo za referenco.