$17.26B | |
$273.00 | |
$363.36 | |
$49.19 | |
$271.94 | |
$-3.41 | |
-1.25% | |
508K |
Akcie společnosti Essex Property Trust, Inc. (ESS) se aktuálně obchodují za cenu $268.58 (k datu 2026-05-14 20:57:00) a odráží -1.25% změnu ($-3.41) od předchozí zavírací ceny.
V krátkodobém horizontu byl výnos z akcí za poslední čtyři týdny +6.70%. Za posledních 12 měsíců zaznamenala společnost Essex Property Trust, Inc. změnu ceny ve výši -3.61%, což naznačuje Slabé výkonnost ve srovnání s širším trhem.
V uplynulých sedmi dnech společnost Essex Property Trust, Inc. obchodovala v krátkodobém rozmezí, které bylo ovlivněno tržním sentimentem v odvětví REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS. Během tohoto období se cena akcií posunula z předchozí zavírací ceny ve výši $267.25 na poslední zaznamenanou cenu $268.58, což odráží intradenní změnu ve výši -1.25%. Denní pohyby zdůrazňují změny v objemu obchodování (507,948), pozici investorů a reakce na makroekonomické změny.
Z hlediska dynamiky dosáhlo ESS za poslední měsíc výnosu ve výši +6.70% a za posledních 12 měsíců změny ve výši -3.61%, což naznačuje Slabé trend ve srovnání s ostatními společnostmi v tomto odvětví.
Na MEXC můžete nakupovat a obchodovat ESS ve třech jednoduchých krocích:
Essex Property Trust vlastní portfólio 258 bytových komunit s více než 62 000 jednotkami. Společnost se zaměřuje na vlastnictví velkých, vysoce kvalitních nemovitostí na západním pobřeží ve městských a příměstských subtrzích jižní Kalifornie, severní Kalifornie a Seattlu.
| Obor | REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS |
| Zaměstnanci | 1,689 |
| Odvětví | REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS |
| Webové stránky společnosti |
Informace o cenách akcií zobrazené na této stránce slouží pouze pro informační účely a mohou být zpožděné nebo se lišit od aktuálních tržních údajů. Ceny, grafy a související metriky nepředstavují investiční poradenství a neměly by být používány jako podklad pro obchodní nebo investiční rozhodnutí. Společnost MEXC nenese odpovědnost za žádné ztráty vzniklé na základě informací o cenách akcií uvedených na této stránce. Před přijetím jakéhokoli investičního rozhodnutí si prosím projděte oficiální tržní zdroje nebo se poraďte s licencovanými finančními odborníky.