Vicor Corp. (VICR)
Последње ажурирање: 2026-10-21 18:44:20. Цене одражавају најновије редовне тржишне податке. Подаци о цени акција су преузети из Massive.
Резиме
Vicor Corp. (VICR) послује у сектору ELECTRONIC COMPONENTS, NEC и листирано је на NASDAQ. Акција је тренутно по цени од $216.94, са тржишном капитализацијом од $8.79B и P/E односом од 64.80. Током протекле 52 недеље, њена цена се кретала од $60.95 до $382.65. Ова страница обухвата њене најновије тржишне перформансе, вредновање, трендове цена и информације о компанији.
Кључни тржишни подаци
$8.79B | |
$210.56 | |
$382.65 | |
$3.80 | |
$204.14 | |
1.10M | |
935.88K | |
64.80 | |
$382.65 | |
$60.95 | |
-- | |
2001-12-30 |
Vicor Corp. (VICR) Цена акције данас
Vicor Corp. (VICR) се тренутно тргује по цени од $216.94 на дан 2026-10-21 18:43:00, горе 6.27% ($12.80) у односу на претходно затварање од $204.14
Током данашње редовне трговачке сесије, VICR се трговао између $3.80 и $382.65, са обимом трговања од 1.10M акција. Тренутна цена је близу средине данашњег распона.
Vicor Corp. (VICR) 7-дневна промена цене акција
Током протеклих седам дана, Vicor Corp. (VICR) се померио са $259.40 на $216.94, што представља пад од 16.37% ($42.46).
Акција се трговала између $183.91 и $275.96 током периода. Најновија цена је близу средине од распона за 7 дана, што указује на снажан пад надоле.
Просечан дневни обим је износио 1.52 million акција, горе у односу на претходни седмодневни период, што указује на виши трговачку активност.
VICR Позиција цене за 52 недеље
Позиција у опсегу: 48.5%
VICR се тренутно тргује по цени од $216.94, што га ставља на 48.5% пута од свог 52-недељног минимума од $60.95 до свог 52-недељног максимума од $382.65. Овај проценат одражава релативну позицију акције у оквиру њеног 52-недељног распона трговања, а не њену вредновање или будуће перформансе.
Шта је Vicor Corp. (VICR)?
Vicor Corp proizvodi i tržiši modularne napajalne komponente i kompletna napajna sistema za pretvaranje električne energije. Pruža modularne pretvarače snage i konfigurabilne proizvode, proizvode za napajanje i integrirane sklopove, kao i povezane proizvode. Njegovi proizvodi uključuju pretvarače, napajne sisteme, filtere, prilagođene napajne sisteme, ulazne module i druge. Glavna tržišta za kompanijine pretvarače i sisteme za napajanje su veliki originalni proizvođači opreme (OEM-ovi), originalni dizajnerski proizvođači (ODM-ovi) i njihovi ugovorni proizvođači, kao i manji korisnici s nižim obujmom potražnje, koji su široko raspoređeni u nekoliko tržišnih segmenata.
Информације о Vicor Corp.
| Индустрија | ELECTRONIC COMPONENTS, NEC |
| Запослени | 1115 |
| Генерални директор | Patrizio Vinciarelli |
| Основано | 1981 |
| Берза | NASDAQ |
| Веб-сајт компаније |
Како купити акције Vicor Corp. (VICR) на MEXC
Квалификовани инвеститори могу да купе стварне акције Vicor Corp. (VICR) преко MEXC RealStocks. Пратите ова три корака да бисте отворили RealStocks налог, пренели USDT и поставили налог за куповину америчких акција.
ЧЕСТО ПОСТАВЉАНА ПИТАЊА (FAQ)
1.Која је данас цена акције Vicor Corp. (VICR) ?
2.Да ли акција VICR данас расте или пада?
3.Шта је VICR цена на преттржишту?
4.Шта је цена VICR ван радног времена?
5.Да ли је VICR трговање акцијама сада?
6.Где се VICR налази у односу на свој највиши и најнижи ниво у последњих 52 недеље?
7.У ком сектору је Vicor Corp.?
8.Која је тржишна капитализација за Vicor Corp. и где је Листирано?
9.Како се VICR вреднује у погледу P/E односа и EPS?
10.Да ли Vicor Corp. исплаћује дивиденду?
Истражите Више америчких Акције
Претражите Акције
VICR Калкулатор акција
Процените вредност између VICR акција и USD.
VICR Акције у USD
1.00 VICR акције = 216.941 USD
Прорачуни су процене засноване на најновијој Доступно цени и служе само као референца.


