CareDx, Inc. (CDNA)
Përditësimi i fundit: 2026-10-21 19:40:20. Çmimet pasqyrojnë të dhënat më të fundit të rregullta të tregut. Të dhënat e çmimeve të aksioneve merren nga Massive.
Përmbledhje
CareDx, Inc. (CDNA) operon në sektorin SERVICES-MEDICAL LABORATORIES dhe është Listuar në NASDAQ. Aksioni aktualisht ka çmimin $70.99, me një kapitalizim tregu prej $3.47B dhe një raport P/E prej 32.25. Gjatë 52 javëve të fundit, çmimi i tij ka luhatur nga $14.03 në $72.70. Kjo faqe mbulon performancën e tij më të fundit në treg, vlerësimin, tendencat e çmimit dhe informacionin e kompanisë.
Të dhënat kryesore të tregut
$3.47B | |
$68.39 | |
$99.83 | |
$0.76 | |
$69.20 | |
1.18M | |
1.28M | |
32.25 | |
$72.70 | |
$14.03 | |
-- | |
-- |
CareDx, Inc. (CDNA) Çmimi i aksionit sot
CareDx, Inc. (CDNA) aktualisht po tregtohet me $70.99 që nga 2026-10-21 19:24:57, lart 2.59% ($1.79) nga mbyllja e mëparshme prej $69.20
Gjatë seancës së rregullt të tregtimit të sotëm, CDNA është tregtuar midis $0.76 dhe $99.83, me një vëllim tregtimi prej 1.18M aksionesh. Çmimi aktual është afër skajit të sipërm e intervalit të sotëm.
CareDx, Inc. (CDNA) Ndryshimi i çmimit të aksioneve në 7 ditë
Gjatë shtatë ditëve të fundit, CareDx, Inc. (CDNA) lëvizi nga $63.12 në $70.99, duke përfaqësuar një fitim prej 12.47% ($7.87).
Aksioni u tregtua midis $61.34 dhe $72.70 gjatë periudhës. Çmimi më i fundit është afër skajit të sipërm e intervalit 7-ditor, duke treguar rritje e fortë drejt lart.
Vëllimi mesatar ditor ishte 1.28 million aksione, Poshtë kundrejt periudhës së mëparshme shtatëditore, duke treguar aktivitet tregtimi më poshtë.
CDNA Pozicion i çmimit 52-javor
Pozicion në interval: 97.1%
CDNA aktualisht po tregtohet me $70.99, duke e vendosur atë 97.1% të rrugës nga niveli i ulët i 52 javëve prej $14.03 deri te niveli i lartë i 52 javëve prej $72.70. Ky përqindje pasqyron Pozicion relativ të aksionit brenda diapazonit të tij të tregtimit 52-javor, jo vlerësimin e tij ose performancën e ardhshme.
Çfarë është CareDx, Inc. (CDNA)?
CareDx Inc funksionon si një kompani e mjekësisë së saktë, e fokusuar në zbulimin, zhvillimin dhe komercializimin e zgjidhjeve shëndetësore me vlerë të lartë dhe të diferencuara klinike për pacientët e transplantimit dhe kujdestarët e tyre. Ajo ofron shërbime testuese, produkte dhe zgjidhje digjitale gjatë rrugës para dhe pas transplantimit të pacientëve, duke qenë gjithashtu fortor i informacioneve bazuar në gjenomikë për pacientët e transplantimit. Shërbimet testuese të cilat janë në tregun e komerçializimit të kompanisë përfshijnë AlloSure Kidney, AlloMap Heart, AlloSure Heart, një zgjidhje dd-cfDNA për pacientët e transplantimit të zemrës, dhe AlloSure Lung, një zgjidhje dd-cfDNA për pacientët e transplantimit të mushkërive. Gjeografikisht, ajo prodhon pjesën më të madhe të të ardhurave nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pjesa më e madhe e të ardhurave e kompanisë vjen nga shërbimet testuese.
Informacioni i CareDx, Inc.
| Industri | SERVICES-MEDICAL LABORATORIES |
| Punonjës | 765 |
| Shkëmbim | NASDAQ |
| Faqja e internetit e kompanisë |
Si të blesh aksionin CareDx, Inc. (CDNA) në MEXC
Investitorët e kualifikuar mund të blejnë aksione reale të CareDx, Inc. (CDNA) përmes Aksione reale të MEXC. Ndiq këto tre hapa për të hapur një llogari Aksione reale, për të transferuar USDT dhe për të vendosur një urdhër për aksione amerikane.
FAQ (FAQ)
1.Cili është çmimi i aksionit të CareDx, Inc. (CDNA) sot?
2.A po rritet apo po bie sot aksioni CDNA?
3.Cili është çmimi Pre-Market i CDNA?
4.Cili është çmimi i CDNA pas orarit?
5.A është tani tregtimi i aksioneve CDNA?
6.Ku pozicionohet CDNA krahasuar me nivelin e tij më të lartë dhe më të ulët të 52 javëve?
7.Në cilin sektor është CareDx, Inc.?
8.Cila është kapitalizimi i tregut i CareDx, Inc. dhe ku është i listuar?
9.Si vlerësohet CDNA në terma të raportit P/E dhe EPS?
10.A paguan CareDx, Inc. dividend?
Eksploro Më shumë Aksionet amerikane
Kërko Aksionet
CDNA Kalkulator i aksioneve
Vlerëso vlerën midis aksioneve CDNA dhe USD.
CDNA Aksione në USD
1.00 CDNA aksione = 70.994 USD
Llogaritjet janë vlerësime të bazuara në çmimin më të fundit I disponueshëm dhe janë vetëm për referencë.


