IPG Photonics Corporation (IPGP)
Сүүлд шинэчилсэн: 2026-10-22 23:36:20. Үнэ нь арилжааны бус цагийн хамгийн сүүлийн үеийн арилжааны өгөгдлийг тусгасан. Хувьцааны үнийн өгөгдлийг Massive-ээс авдаг.
Тойм
IPG Photonics Corporation (IPGP) нь SEMICONDUCTORS & RELATED DEVICES салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг бөгөөд NASDAQ дээр Жагсаасан. Тус хувьцааны үнэ одоогоор $69.44, зах зээлийн капитализаци нь $3.08B бөгөөд P/E харьцаа нь 114.26 байна. Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд үнэ нь $68.61-оос $155.82 хүртэл хэлбэлзсэн. Энэ хуудсанд түүний хамгийн сүүлийн үеийн зах зээлийн гүйцэтгэл, үнэлгээ, үнийн чиг хандлага болон компанийн мэдээллийг багтаасан.
Зах зээлийн гол өгөгдөл
$3.08B | |
$71.47 | |
$264.11 | |
$6.79 | |
$74.03 | |
270.33K | |
472.33K | |
114.26 | |
$155.82 | |
$68.61 | |
-- | |
-- |
IPG Photonics Corporation (IPGP) Арилжааны цагийн дараах хувьцааны үнэ
IPG Photonics Corporation (IPGP) нь $69.44-оор арилжааны цагийн дараах арилжаанд 2026-10-22 23:31:00, байдлаар арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энгийн арилжааны сессийн хаалтаас $74.03-оос Буурах 6.20% ($4.59) байна.
Ээлжийн бус цагаар арилжаалах нь үндсэн арилжааны сесс хаагдсаны дараа хөрөнгө оруулагчид IPGP-ийг хэрхэн үнэлж байгааг харуулдаг. Одоогийн ээлжийн бус цагийн үнэ нь үндсэн сессийн хаалтын үнээс доор байгаа нь ээлжийн бус цагийн сэтгэл зүй болгоомжтой байгааг илтгэнэ.
IPG Photonics Corporation (IPGP) Хувьцааны үнийн 7 хоногийн өөрчлөлт
Сүүлийн долоон хоногийн хугацаанд IPG Photonics Corporation (IPGP) нь $75.85-оос $69.44 хүртэл өөрчлөгдөж, 8.45%-ийн бууралт ($6.41)-ийг илэрхийллээ.
Хувьцаа тухайн хугацаанд $68.61 болон $75.99-ын хооронд арилжаалагдсан. Хамгийн сүүлийн үнэ нь 7 хоногийн хэлбэлзлийн хүрээний доод төгсгөлд ойрхон бөгөөд энэ нь хүчтэй бууралт-ыг илтгэнэ.
Өдөр тутмын дундаж арилжааны хэмжээ 348.56 thousand хувьцаа байсан бөгөөд Буурах нь өмнөх долоон хоногийн хугацаатай харьцуулахад доод арилжааны идэвхийг илтгэж байна.
IPGP 52 долоо хоногийн үнийн Позиц
Позиц хүрээнд: 1.0%
IPGP одоогоор $69.44-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энэ нь түүнийг 52 долоо хоногийн доод үнэ болох $68.61-ээс 52 долоо хоногийн дээд үнэ болох $155.82 хүртэлх замын 1.0% байрлалд байна гэсэн үг. Энэ хувь нь тухайн хувьцааны 52 долоо хоногийн арилжааны хүрээн дэх харьцангуй байрлалыг илэрхийлэх бөгөөд үнэлгээ эсвэл ирээдүйн гүйцэтгэлийг илэрхийлэхгүй.
IPG Photonics Corporation (IPGP) гэж юу вэ?
IPG Photonics Corp нь хүндэлтэй байршилтай, өндөр үйлдвэрлэлийн хүчтэй волокно лазерууд, лазер болон лазер бус системүүд, волокно амплификаторууд, диод лазерууд болон түүнийг хамарсан оптик компонентүүдийг бүтээж, үйлдвэрлэдэг компания юм. Түүний бүтээгдэхүүнүүд хүрээлэн буй олон янзын салбарт, магадгүй хэрэглээний, автомашины, индустрийн, авиацийн, хагас өнгөрөгчийн болон хэрэглэгчийн талбарын салбарт ашиглагддаг. Компанийн бүтээгдэхүүнүүд дэлхийн хэсэг бүрээр эхний техникийн бүтээгдэхүүн бүтээгчид (OEM), системийн интеграторууд болон хэрэглэгчдэд зориулан зарцуулдаг. Гэтэл энэ гэсэн бүтээгдэхүүнүүдийн хамтын бүтээгдэхүүнүүд ч бүтээгдэхүүнээс хамгийн их хэрэглэгддэг, тухайлбал оптик хангамжийн кабелийн хэсгүүд, волокно хослагчид, хурдны шилждүүд, оптик хэрэглээний хэсгүүд, хоорондоо холбогдсон сенсорууд болон хөргөгчүүд гэх мэт. Географийн хувьд, компани нь Америкийн хэсэг бүрээр хамгийн их үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйлдвэрлэлийн үйл......IPG Photonics Corp нь хүндэлтэй байршилтай, өндөр үйлчилгээний волокно лазерууд, лазер болон лазер бус системүүд, волокно амплификаторууд, диод лазерууд болон тэдгээртэй хамарцгаас гаргасан оптик компонентуудын хөгжүүлэгч болон үйлдвэрлэгч юм. Түүний үйлдвэрлэсэн бүтээгдэхүүн нь үйлдвэрлэл, автомашины үйлдвэрлэл, индустрийн салбарт, авиацийн салбарт, хагарсан материалдын салбарт болон хэрэглэгчийн талбарын олон янзын ашиглалтад ашиглагддаг. Компанийн бүтээгдэхүүн нь дэлхийн хэмжээнд эхний хэрэглэгчид (OEM), системийн интеграторууд болон хэрэглэгчдэд зориулан зарцуулдаг. Гэтэл гадна нь түүний лазеруудтай хамарцгаас гаргасан оптик хавсаргах кабелийн хэсгүүд, волокно хослагчид, хурдлын хөршүүд, оптик хэрэглээний цохиулгууд, хоорондоо холбох сенсорууд болон хөргөгчүүд шиг хамгийн чухал бүтээгдэхүүнүүдийг үйлдвэрлэдэг. Географийн хувьд, компани нь Америкийн хэсгээс илүү хамгийн их мөнгө олгож буй байдаг ба дараа нь Кита, Япон, Герман болон бусад рынгуудаас олгож байна.
IPG Photonics Corporation-ийн мэдээлэл
| Салбар | SEMICONDUCTORS & RELATED DEVICES |
| Ажилтнууд | 4840 |
| Бирж | NASDAQ |
| Компанийн вэбсайт |
MEXC дээр IPG Photonics Corporation (IPGP) хувьцааг хэрхэн худалдаж авах вэ
Шаардлага хангасан хөрөнгө оруулагчид MEXC RealStocks-ээр дамжуулан IPG Photonics Corporation-ийн (IPGP) бодит хувьцааг худалдан авах боломжтой. RealStocks данс нээх, USDT шилжүүлэх, мөн АНУ-ын хувьцааны захиалга өгөхийн тулд дараах гурван алхмыг дагана уу.
Түгээмэл асуултууд (FAQ)
1.Өнөөдөр IPG Photonics Corporation (IPGP) хувьцааны үнэ хэд вэ?
2.IPGP хувьцаа өнөөдөр өсөх үү эсвэл Буурах уу?
3.IPGP урьдчилсан зах зээлийн үнэ гэж юу вэ?
4.Зах зээлийн бус цагийн дараах IPGP үнэ гэж юу вэ?
5.IPGP одоо хувьцааны арилжаа хийдэг үү?
6.IPGP нь 52 долоо хоногийн дээд ба доод үнэтэйгээ харьцуулахад хаана байрлаж байна?
7.IPG Photonics Corporation аль салбарт хамаардаг вэ?
8.IPG Photonics Corporation-ийн зах зээлийн капитализаци хэд вэ, мөн хаана Жагсаасан бэ?
9.P/E харьцаа болон EPS-ийн хувьд IPGP хэрхэн үнэлэгддэг вэ?
10.IPG Photonics Corporation ногдол ашиг төлдөг үү?
Бусад АНУ-ын Хувьцааг судлах
Хувьцаа хайх
IPGP Хувьцааны тооцоолуур
IPGP ширхэг хувьцаа болон USD хоорондын үнийг тооцоол.
IPGP Хувьцааг USD руу хөрвүүлэх
1.00 IPGP хувьцаа = 69.444 USD
Тооцооллууд нь хамгийн сүүлийн үеийн боломжит үнийн мэдээлэлд үндэслэсэн ойролцоолол бөгөөд зөвхөн лавлагааны зориулалттай.



