FLNA

Filana Therapeutics, Inc. (FLNA)

NASDAQ
$1,06
$+0,28
(+37,25%)
Běžný Trh
Graf aktuální ceny Filana Therapeutics, Inc. (FLNA)

Poslední aktual.: ⁦2026-09-22 15:51:20⁩. Ceny odrážejí nejnovější pravidelná tržní data. Data o cenách akcií pocházejí z Massive.

Shrnutí

Filana Therapeutics, Inc. (FLNA) působí v sektoru Farmaceutické přípravky a je Zalistováno na NASDAQ. Akcie je aktuálně oceněna na $1,06, s tržní kapitalizací $35,07M a poměrem P/E --. Za posledních 52 týdnů se její cena pohybovala v rozmezí od $0,67 do $2,27. Tato stránka pokrývá její nejnovější výkonnost na trhu, ocenění, cenové trendy a informace o společnosti.

Klíčová tržní data

$35,07M

$0,98

$2,27

$0,67

$0,74

58,68M

314,40K

--

$2,27

$0,67

--

--

Filana Therapeutics, Inc. (FLNA) Stock Price Today

Filana Therapeutics, Inc. (FLNA) se v současné době obchoduje za 1,06 $ k 2026-09-22 15:35:00, nahoru 43,48% (0,32 $) oproti předchozí závěrečné ceně 0,74 $

Během dnešní běžné obchodní seance se FLNA obchodovalo v rozmezí 0,67 $2,27 $, s objemem obchodování 58,68M akcií. Aktuální cena je poblíž spodní hranice dnešního rozpětí.

Změna ceny akcie Filana Therapeutics, Inc. (FLNA) za 7 d

Během posledních sedmi dnů se Filana Therapeutics, Inc. (FLNA) posunul z 0,77 $ na 1,06 $, což představuje zisk ve výši 37,33% ($0,29).

Akcie se během období obchodovala mezi 0,67 $ a 1,28 $. Nejnovější cena je poblíž středu ze 7denního rozpětí, což naznačuje silný růst.

Průměrný denní objem činil 322,86 thousand akcií, nahoru ve srovnání s předchozím sedmidenním obdobím, což naznačuje vyšší obchodní aktivitu.

FLNA 52týdenní cenová Pozice

Pozice v rozsahu: 24,5%

52týdenní minimum$0,67
52T maximum$2,27

FLNA se aktuálně obchoduje za $1,06, což jej řadí 24,5% na cestě od svého 52týdenního minima $0,67 k 52týdennímu maximu $2,27. Toto procento odráží relativní pozici akcie v rámci jejího 52týdenního obchodního rozpětí, nikoli její ocenění nebo budoucí výkonnost.

Informace o Filana Therapeutics, Inc.

Obor
Farmaceutické přípravky
Zaměstnanci
20
Burza
NASDAQ
Webové stránky společnosti

Jak koupit akcie Filana Therapeutics, Inc. (FLNA) na MEXC

Způsobilí investoři mohou nakupovat skutečné akcie Filana Therapeutics, Inc. (FLNA) prostřednictvím MEXC RealStocks. Postupujte podle těchto tří kroků a otevřete si účet RealStocks, převeďte USDT a zadejte objednávku na americké akcie.

Krok 1: Otevřete a ověřte svůj účet RealStocks
Krok 1: Otevřete a ověřte svůj účet RealStocks
Přihlaste se do MEXC App, přejděte na Obchodovat → RealStocks a vyberte možnost Otevřít účet. Dokončete požadovaný proces otevření účtu a ověření identity u partnerského licencovaného brokera společnosti MEXC.
Krok 2: Převod USDT na váš účet RealStocks
Krok 2: Převod USDT na váš účet RealStocks
Přejít do Peněženky → RealStocks a převeďte USDT z vašeho účtu Spot na váš účet RealStocks. RealStocks jsou kótovány v USD, zatímco financování účtu lze dokončit pomocí USDT.
Krok 3: Vyhledejte FLNA a zadejte svou objednávku
Krok 3: Vyhledejte FLNA a zadejte svou objednávku
Otevřete obchodní stránku RealStocks a vyhledejte FLNA. Vyberte market nebo limit order, podle potřeby zadejte cenu a množství, zkontrolujte podrobnosti objednávky a odešlete objednávku. Po vyplnění budou odpovídající reálné akcie drženy na vašem účtu RealStocks.

Často kladené otázky (Časté dotazy)

1.Jaká je dnes cena akcií Filana Therapeutics, Inc. (FLNA) ?
Filana Therapeutics, Inc. (FLNA) se aktuálně obchoduje za $ 1,06, nahoru 43,48% (0,32 $) oproti předchozí zavírací ceně $ 0,74. Vnitrodenní ceny se během běžných obchodních hodin aktualizují v reálném čase.
2.Rostou akcie společnosti FLNA dnes, nebo klesají?
K 2026-09-22 15:35:00, FLNA se obchoduje za $ 1,06, nahoru 43,48% (0,32 $) oproti předchozí zavírací ceně $ 0,74. Akcie se během dnešní řádné seance obchodovala v rozmezí $ 0,67$ 2,27. Minulé cenové pohyby nezaručují budoucí výsledky.
3.Co je pre-market cena FLNA?
2026-09-22 15:35:00, FLNA se v pre-market obchodování obchoduje za $ 0,99, nahoru 34,42% (0,25 $) oproti předchozí Zavřít na úrovni $ 0,74. Pre-market ceny odrážejí obchodní aktivitu před otevřením běžné seance a mohou mít nižší likviditu a vyšší volatilitu.
4.Co je cena FLNA po obchodních hodinách?
2026-09-22 15:35:00, FLNA se v obchodování po uzavření trhu obchoduje za $ 0,75, nahoru 0,74% (0,01 $) oproti uzavření řádné seance na úrovni $ 0,74. Ceny po uzavření trhu se mohou lišit od otevírací ceny řádné seance kvůli nižší likviditě a širším spreadům mezi nabídkou a poptávkou.
5.Obchodují se nyní akcie společnosti FLNA?
FLNA se obchoduje na burze NASDAQ během běžných hodin, od pondělí do pátku, od 9:30 do 16:00 ET, s výjimkou státních svátků. Obchodování před otevřením trhu a po zavírací době je také k dispozici prostřednictvím vybraných brokerů mimo tyto hodiny.
6.Kde se FLNA nachází ve vztahu ke svému 52týdennímu maximu a minimu?
Za posledních 52 týdnů se FLNA obchodovala mezi minimem $ 0,67 a maximem $ 2,27. Při $ 1,06 je akcie umístěna 24,5% cesty od svého 52týdenního minima ke svému 52týdennímu maximu, což poskytuje kontext pro její aktuální cenu v rámci jednoročního obchodního rozpětí.
7.V jakém odvětví je Filana Therapeutics, Inc.?
Filana Therapeutics, Inc. (FLNA) působí v odvětví Farmaceutické přípravky. Klasifikace odvětví pomáhá investorům Porovnání ji se společnostmi vystavenými podobným tržním trendům a konkurenčním podmínkám.
8.Jaká je tržní kapitalizace Filana Therapeutics, Inc. a kde je zalistováno?
Filana Therapeutics, Inc. je Zalistováno na burze NASDAQ s tržní kapitalizací $ 35,07M. Tržní kapitalizace odráží celkovou tržní hodnotu všech nesplacených akcií a běžně se používá ke klasifikaci akcií podle velikosti.
9.Jaká je hodnota FLNA z hlediska poměru P/E a EPS?
FLNA se obchoduje s poměrem P/E ve výši --, na základě zisku na akcii za posledních dvanáct měsíců ve výši $ -0,88. Poměr P/E porovnává cenu akcie se ziskem na akcii a je běžným výchozím bodem pro posouzení ocenění ve srovnání s konkurenty.
10.Vyplácí Filana Therapeutics, Inc. dividendy?
Filana Therapeutics, Inc. vyplácí indikovanou roční hotovostní dividendu ve výši $ 0,00 na akcii s aktuálním dividendovým výnosem 0,00% na základě nejnovější ceny akcie. Dividendové politiky se mohou změnit podle uvážení představenstva.

Prozkoumejte další americké akcie

Nejvyšší tržní kapitalizace

Podívejte se na americké akcie s nejvyšší tržní kapitalizací

Nejaktivněji obchodované

Objevte nejaktivněji obchodované americké akcie dneška

Top ziskové obchody

Prohlédněte si dnešní nejziskovější obchody na americkém akciovém trhu

Top 5 kryptoměn

Prozkoumejte kryptoměny s nejvyšší tržní kapitalizací

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Vyhledat Akcie

FLNA Kalkulačka akcií

Odhadněte hodnotu mezi FLNA akciemi a USD.

FLNA Podíly na USD

FLNA akcie
FLNA
FLNA
USD
USD
USD

1,00 podíly FLNA = 1,061 USD

Výpočty jsou odhady založené na nejnovější K dispozici ceně a slouží pouze pro referenci.